Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Opel corsa C 1.2 benzin...

Opel corsa C 1.2 benzin (2002) a klíma menet közben megállt vagyis nem hűt. Műszerfalon hibajelzés nincs, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

2016. aug. 2. 09:53
 1/1 anonim válasza:
Ellenőriztesd ha tudod, de ha nem akkor én szerintem nézd meg a kapcsolót, illetve ha van a motortérben vagy valahol a kompresszorkapcsoló relé nézd meg jó e, a nyomást is kéne ellenőrizni de te azt nem tudod otthon elvégezni, ezt azért ellenőrzöd mert ha minden igaz a rendszerben van egy kettős nyomáskapcsoló ami ha nincs nyomás a rendszerben bizonyos érték ugye akkor nem kapcsolja a kompresszort nálam így vannak ezek. Nem ismerem az Opeleket de ha úgy működik hogy kapcsolsz a "fűtő"ventilátoron akkor tudod a klímát bekapcsolni meg kéne nézned a lehetséges kábeleket,csatlakozókat, a kompresszor ellenállását, tesztelheted is ha nem jár a motor akkor a vezetékére +12Vot (a testelése a fémváza a kompresszornak és a jármű fémes részei) és mérd meg az áramerősséget ami átmegy rajta kb 2-3-4-5A lesz ,de mondom ezeket az adatokat a saját autóm paramétereiből vettem.
2016. aug. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!