Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudom visszaállítani,...

Tp-link tp kérdése:

Hogyan tudom visszaállítani, hogy a mappák mutassák a képeket és egyéb tartalmat és ne az összesnél ugyanazt mutassa ki?

Figyelt kérdés

A játékokban a pc-mben kevés fps-em volt... neten láttam valami beállítássorozatot amit ki is próbáltam...sajnos nem segített de azt vettem észre hogy amikor kinyitom a fájlokat és pl belemegyek a képekbe akkor ki kéne hogy mutassa aképeket kicsiben egymás mellett és alatt , de ez helyett egy kék hegyes fájlképet rak ki mindenhova... remélem érthetően írtam le -


Ebben szeretnék segítséget kérni hogy hogyan tudom mindezt visszaállítani az eredetire?



2016. aug. 2. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Miiivan? Most akkor az FPS-el van gondod vagy a képekkel? Ha a képekkel akkor az intéző felső sávjában van egy olyan fül hogy Nézet, ott tudod ezeket állítani.
2016. aug. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A képekkel... igen tudom hogy van ott olyan hogy nézet es ha ramegyek csak a mereteit valtogatja meg hogy egymas alatt legyenek e stb... de kéne rendesen latnom az osszes képem értitek? Az osszes mas ... csak az a bajom h nem mutassa ki rendesen...de ha rakattintok az egyik képre megnyissa es akkor latom a képet.
2016. aug. 3. 08:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom te mit csinálsz de én ha nézetnél rámegyek a nagy ikonokra (de asszem már a közepes ikonoknál is) akkor mutatja a képet kicsiben. Ha jól emlékszem a mozaiknál is.
2016. aug. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ooerációs rendszer?

Windows esetében keress az intézőben olyan opciót, hogy "Betekintő ablak". Azt kapcsold be

2016. aug. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Windows 10 home az op rendszer ...
2016. aug. 11. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!