Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Smart Clinic szervíz vélemények?

Smart Clinic szervíz vélemények?

Figyelt kérdés
Láttam az interneten ezt a Smart Clinic szervízt. Mennyire megbízhatóak? Milyen jól javítják a telefonokat? Keresek egy szervízt ahol nem csinálnak hanyag munkát.

2016. aug. 4. 15:11
 1/4 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Az a baj, hogy én nem csak az interneten találkoztam velük, hanem személyes tapasztalat útján ismerem őket!

Sajnos csak negatív véleménnyel lehetek róluk, hiszen az általam bevitt készülékhez (Iphone) érdemben hozzászólni nem tudtak. Úgy látszik, hogy a legalapvetőbb problémák orvosolására sem alkalmasak, miközben egy konkurens cég fél óra alatt megoldotta a problémámat.

Ez mellett egy ismerősöm szintén egy Iphone készüléket vitt kijelzőcserére és a "szervizelés" után nem működött többet az ujjlenyomat olvasó.

Tehát én egyáltalán nem ajánlom őket senkinek.

2017. ápr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Halász Tamás- válasza:

Semmiképpen sem ajánlom őket.


Egy HTC One M8-at vittem be hibátlan állapotban akkumulátor cserére. Akkumulátor-csere után nem működött az érintőkijelző. Egy hónap várakozás után garanciálisan kicserélték az érintőkijelzőt. Ezután elromlott a wifi modul. Szétszedték átnézték, wifi modul újra működött. De közben estére kiderült elromlott a kamera. Újabb szervizelés, összerakás, elromlott ott helyben a SIM kártya modul. Újabb szétszedés, újabb összerakás, a HTC-hez vásárolható Dot-View tok érzékelője romlott el. Újabb szétszedés, összerakás. Elvileg minden jó, bár letesztelni mindent 5 percben elég nehéz. Ahová eddig jártam szerviz (Mamut) bezár, új nyílik a 13. kerületben. Közben észreveszem, hogy most a GPS modul nem jó. Szerviz, a 13. kerületben (mert ugye, ahová eddig jártam már bezárt): „Ezt biztosan nem mi csináltuk. Nem tudunk vele mit kezdeni.” – Hát biztos nem ők csinálták, biztos semmi köze ahhoz, hogy 8-szor kellett szétszedni a telefont és újra összerakni. Nem értem, minek vállalnak el olyan készülék szervizelését, amelyhez nem értenek, úgy kb egyáltalán.


Pont a 13. kerületben lévő szervizes mondta, hogy előttem egy ugyanilyen telefont szedtek szét akkumulátor miatt, és miután összerakták a hangszóró nem működött, és szidták a HTC-t. Szóval a HTC a hibás, mert olyan telefont gyártott, amely túl bonyolult a SmartClinic szervizeseinek.

Kritikán aluliak, kontárok.


Még egyszer: 8-szor kellett szétszedniük a telefont, egy akkumulátorcsere miatt, minek a végén a GPS modulom végleg elromlott és nekik ehhez semmi közük. :)

2017. máj. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
46%

Évek óta a Smart Clinicbe viszem az iPhoneom bármi baja van és még egyszer sem csalódtam bennük. Gyorsak és mindig szóltak, ha előre nem látott hibát találtak.

Több ismerősömnek is ajánlottam már a srácokat és mindenki elégedett volt, nem gondolom messziről sem hogy kontárok lennének :)

2019. júl. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem ajánlom, lehúzós hely.


iPhone-omban cseréltettem akksit. Első naptól fogva túlmelegszik, de hogy ezt letesztelhessék, hogy tényleg így van-e, három teljes napra bent kellene hagynom a telefont... cseretelefont pedig csak pénzért adnak.


Aztán arra sincs semmi garancia, hogy tényleg kijavítják a hibájukat és nem számláznak ki a bevizsgálásért még több pénzt.

2023. okt. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!