Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi történik ha megfogják a...

Mi történik ha megfogják a külföldi csomagom?

Figyelt kérdés
Rendelni szeretnék egy drippert ebay-től mert csak az nincs az e-cigi készletemben. Régóta szerettem volna kipróbálni de nem tudtam venni eddig sajnos... Szerintetek mennyi esély van arra hogy elfogják a határon? És megbüntetnek-e?

2016. aug. 4. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
jósda az ezotéria rovatban
2016. aug. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem sosem fogtak el semmilyen rendelésemet ebay en pedig rendeltem eddig sok tokot. Úgyh sztem 0% az esélye h elfogják
2016. aug. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De ha egy tokot rendelsz az nem ütközik jogszabályba... Tehát ha ki is bontották a csomagod hogy megnézzék mi van benne akkor sem találtak benne semmit amit elkoboztak volna! Én arra vagyok kiváncsi hogyha illegális dolgot rendel az ember (például cigarettát vagy vizipipa dohányt vahy egyéb nikotin tartalmu dolgot (és ebbe beletartozik az e-cigi az utántöltő és minden alkatrész) akkor azt csak nem engedik be az országba ha kiszúrják vagy egyböl meg is büntetnek? Az is csempészetnek számít ha csak egy darab kissebb értékű (1500ft)dolgot rendelek?
2016. aug. 5. 14:07
 4/4 anonim ***** válasza:

De semmi esélye hogy megfogják vagy kinyitják mert egy e cigi az nem illegális.

Ismerősöm is rendelt igaz nem ebayról hanem aliexpressről de nem volt semmi

2016. aug. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!