Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések

A kérdés

Az mitől lehet az autómnál (fiat stilo) hogy megyek vele és egyszer csak nem tudok gázt adni és utána el se tudom indítani a motor de ha várok pár percet utána elindul és tudok vele menni megint pár kilométert?

2016. aug. 6. 18:46  Privát üzenet  

A válasz
Gázpedál kapcsoló, szerviz

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2016. aug. 6. 18:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Elment a hűtővizem, teljesen besült a motor és némi fémes kattogás utána párafelcsapódás mellett a sztrádán mozgásképtelen lett (14 éves, Mitsubishi Carisma, motor:4G92). Lehet...
2008-ban vettem egy motort, most eladtam. Kell adóznom utána?
Ha motort akarok építeni (nem egyedit! ) alkatrészekből akkor melyik alkatrészhez kell papír hogy utána közúton is használhassam?
Bmw e36 compact 1.9benzin, melegen leállítom a motort és beszaladok a boltba 5percre utána beindítom és túl alacsony alapjáraton jár, mitől lehet vajon?
Mi a baja a simsonomnak leraktam este de éreztem hazafelé hogy nem pörög ki a motor és mikor leállítottam utana man nem indult be, mi lehet a gond de ma beinditottam és annyira...
Van egy 7.5kW-os 3 fázisú motor. Csillagban szeretném idítani és utána átváltani deltába. Csillag indítás az 1 fázisról menne kondenzátorral. Kell-e hozzá lágyindító vagy sem? És...

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!