Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Van egy Millenium minihifim. 3 cd 2 kazetta és bakellit lemezes újfajta. De nem lehet semmit rákötni ezért egy jacket akarok rákötni. A belsejében a bakellit részt kihúztam és a vezetékre ami az erősítő részre megy arra kötöttem rá egy másik vezetéket amit kivezetek arra ment egy jack. Bedugtam müködik így szól is, de halkan. Ennek hangosabbnak kéne lennie cd meg minden hangosabban szól. Mi lehet a baj miért ilyen halk?

2016. aug. 7. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Fotó?
2016. aug. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Itt vannak: Elnézést csak eddig nem értem rá.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2016. aug. 9. 18:06
 3/6 A kérdező kommentje:
De azon gondolkodtam, hogy az lehetséges, hogy a bakellit része hangosan veszi fel a hangot ezért az erősítő halkabbra veszi, ha erröl jön a jel? CD-röl is probáltam oda is rákötöttem, de onnan nem játsza le, mert nincs benne cd, így nem indul el.
2016. aug. 9. 18:08
 4/6 A kérdező kommentje:
Vagy milyen képeket csináljak?
2016. aug. 9. 18:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Látom már. A hangszedő egy dinamikus mikrofonerősítőhöz hasonló áramkörre megy, az nem jó neked ilyen célra.

Inkább vegyél egy kazetta adaptert:

[link]

2016. aug. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát oké nem teljese értem amit mondasz ennyire nem értek hozzá. :D Amit küldtél az köszi jó ötlet. :) De nem lehet ezt valahogy megoldani, hogy normálisan szoljon és ne keljen semmit venni hozzá?
2016. aug. 9. 22:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!