Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ulefone GW01 okosóráról...

Ulefone GW01 okosóráról vélemények? Megéri megvenni, vagy nagyon rossz a kijelzője? Több lent!

Figyelt kérdés
Szeretnék egy okosórát, de nem a legdrágább android wear okosórák közül, hanem valami olcsóbbat. Ezt találtam még elfogadhatónak. Vélemények? Vagy ismertek olcsó android wear-os órákat (8.000-20.000 Ft)? Köszönöm a valaszokat!

2016. aug. 10. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Nemrég érkezett meg az enyém Kínából - 54$ volt. Ebben az árkategóriában szerintem ez a legszebb.

Viszont: ez NEM Android Wear! Ebben az árkategóriában azt felejtsd el, azok 30-nál indulnak. Saját oprendszere van, mint mondjuk egy régebbi Nokiának - kb ahhoz hasonlítható. Tehát appokat nem tudsz rátenni Google Play-ről.

Én meg vagyok elégedve vele - ennyiért szerintem jó vétel.

Ha van kérdésed szívesen válaszolok.

2016. aug. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, az lenne a kérdés, hogy a kijelzője egy 10-es skálán mennyire tűrhető.
2016. aug. 12. 16:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindent összevetve közepes, de kategóriáját tekintve (amennyibe kerül) teljesen jó, használatra megfelelő.
2016. aug. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
OK köszi (;
2016. aug. 18. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!