Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ezt a típusú akkumulátort...

Feketeruhasember kérdése:

Ezt a típusú akkumulátort hogyan tudom feltölteni a hozzá tartozó készülék nélkül?

Figyelt kérdés

Van egy tabletem amiben sp4960c3b típusú akkumulátor van. A tabon nem működik a csatlakozó mert elkopott, javítani nincs értelme mert drágább a lé mint a hús.

Viszont adataim vannak rajta és be kéne kapcsolni.

Ha nem lenne lemerülve az akku akkor menne is, mert emlékszel hogy szépen lemerült és ennyi..szóval csak valahogyan fel kéne töltenem. Arra gondoltam hogy egy másik régi telefonra rákötöm azon is 5 kimenő csatlakozó van mint ezen.(Természetesen utána nézve hogy melyiket hova) Csak elég vékonyak sajnos az akksi vezetékei hogy bontogassam, ilyen csatlakozót meg nem tudom hol lehet szerezni mint ami az akku-n van.

Egyéb megoldás? Amennyiért megcsinálnák annyit nem ér az egész cucc. Egy ütött kopott törött kijelzős tablet. Szóval én tényleg csak be szeretném kapcsolni és wifin leszedni róla amire szükségem van aztán megy a kukába.


2016. aug. 12. 14:09
 1/1 Szirty ***** válasza:

Lehet érdemesebb lenne inkább a rossz töltő csatlakozó felől támadni.

Szétszedni és a rossz csatlakozót megkerülve a NYÁK lapra forrasztani fixen két vezetéket, azt kilógatni a csati helyén a készülékből és annak a végére rákötni a töltőt.


Így akár még használhatnád is egy darabig.

2016. aug. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!