Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudom törölni az eFax...

Hogyan tudom törölni az eFax fiókomat?

Figyelt kérdés
Minap regisztráltam mert faxolnom kellet volna,de megoldottam a problémát,igy igénybe sem veettem az efaxot,szeretném törölni a fiókot mert 30 napos ingyenes próba verzió után levonja a számlámról a tagdijjat,több telefonszám is megvan adva de nnem elérhető egyiksem,3 email cimre irtam nekik de nem jött válasz.Valaki tudna nekem segiten köszi előre is

2016. aug. 12. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:

1-323-817-3205

De ajánlom hogy tiltasd le valahogy hogy ne terhelhessék a kártyád, vagy cseréld le a kártyád ha nem akarsz fizetni fölöslegesen.

https://www.youtube.com/watch?v=DHK4mtZcZbQ

2016. aug. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm,ez gondolom szintén nem magyar szám nem értem akkor miért van rajta hogy magyarországi elérhetőség,azt irják az efax oldalán lévő szabályzatban amennyiben nem használom a faxszolgáltatást a 30 napos próbaidő lejárta után törli a rendszer a fiókot,

szerinted ? mit tegyek most ez miatt új kártyát nem szeretnék csináltatni

2016. aug. 12. 21:53
 3/6 anonim ***** válasza:

"amennyiben nem használom a faxszolgáltatást a 30 napos próbaidő lejárta után törli a rendszer a fiókot, "


Végigolvastad? Ezt mindig előtte és alaposan kell megtenni. Egy kis kivonat:


Az aktiválás díja, valamint a havi vagy éves szolgáltatási díj előre fizetendő, és vissza nem térítendő. Ön elfogadja, hogy havi előfizetés esetén a j2 Global a havi szolgáltatási díjakat havonta, éves előfizetés esetén az éves szolgáltatási díjakat évente, a további forgalmi díjakat havonta, az Öntől kapott további engedély nélkül terhelheti addig, amíg Ön – a j2 Global által saját belátása szerint kialakított ellenőrzési eljárásoknak megfelelően – előzetesen nem értesíti a j2 Globalt az engedély visszavonásáról vagy a megadott kártya módosításáról. Az értesítés nem érinti az azt megelőzően terhelt díjakat, hogy a j2 Global érdemben az értesítés szerint járhatna el. Ha Ön egynél több eFax-számra fizet elő, akkor a további eFax-számokra vonatkozó első fizetés időarányosítható úgy, hogy egybeessen az első eFax-szám éves fordulónapjával. Ha kérdése van a fiókját érintően alkalmazott díjakkal kapcsolatban, akkor a terhelés napjától számított harminc (30) napon belül vegye fel a kapcsolatot a j2 Global ügyfélszolgálatával. A j2 Global által a jelen szerződés szerint terhelt díjak megfizetését Ön nem tagadhatja meg arra hivatkozva, hogy a fiókját nem használja.

Ha Ön az eFax szolgáltatásokra ingyenes próbaidőszakot biztosító különleges ajánlat alapján fizetett elő, akkor az aktiválási díj és az induló szolgáltatási díj összege BANKKÁRTYÁJA KERETÉBŐL ZÁROLÁSRA KERÜL (Ön annak összegével a számláján nem rendelkezhet), és az a bankkártyán az ingyenes próbaidőszak lejártával, az Öntől kapott további engedély nélkül azonnal terhelésre kerül, ha Ön – a j2 Global által saját belátása szerint kialakított ellenőrzési eljárásoknak megfelelően – előzetesen nem értesíti a j2 Globalt az engedély visszavonásáról. Az értesítés nem érinti az azt megelőzően terhelt díjakat, hogy a j2 Global érdemben az értesítés szerint járhatna el.

Ha Ön az eFax szolgáltatásokra előre fizetés után meghatározott számú hónapig kedvezményt biztosító különleges ajánlat alapján fizetett elő, akkor a fizetendő díjak előre esedékesek és VISSZA NEM TÉRÍTENDŐK. Ezenkívül az előre fizetéses időszakot közvetlenül követő hónapra eső induló szolgáltatási havidíj összege BANKKÁRTYÁJA KERETÉBŐL ZÁROLÁSRA KERÜL (Ön annak összegével a számláján nem rendelkezhet), és az a bankkártyán az előre fizetéses időszak lejártával, az Öntől kapott további engedély nélkül azonnal terhelésre kerül, ha Ön – a j2 Global által saját belátása szerint kialakított ellenőrzési eljárásoknak megfelelően – előzetesen nem értesíti a j2 Globalt az engedély visszavonásáról. Az értesítés nem érinti az azt megelőzően terhelt díjakat, hogy a j2 Global érdemben az értesítés szerint járhatna el.

2016. aug. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
akkor most mit csináljak ?nagyon megköszönném ha tudnál segiteni törölni vagy valamit tenni
2016. aug. 13. 15:49
 5/6 Sarkadi Dezső válasza:
eFAX lemondása! Aki tud angolul hívja az angliai számot: 448006899336 Készítse elő a megadott magyarországi fax számot és a felhasználó azonosítót, mely nálam 8 számjegy volt. Mire ezt a telszámot megkaptam, kiszámláztak közel 5000 forintot egy hónapi előfizetés címén és persze le is vették a kártyámról. Tehát ez a nagy átverés, hogy csak telefonon lehet lemondani és nem adták meg pont ezt a telefonszámot, melyen tényleg le lehet mondani! Két hetes telefonos keresgélés után adták meg az USÁból. Felháborító! Nemzetközi Tolvaj Banda! Hogyan tudod lemondani, megválaszolja Sarkadi Dezső Paks Mobil: 30/3100632 vagy 20/239-314
2017. júl. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az efax-al én is megjártam, bár idejében észrevettem, hogy probléma lehet belőle. A magyar telefonszámon természetesen csak angol menüpontok vannak, bár a munkatársukig nem jutottam el. Írtam nekik a magyarnak tűnő email címükre, erre válaszoltak angolul, hogy hívjam fel őket a honlapjukon található számon, mert hát a biztonság így meg úgy. Erre visszaírtam nekik, hogy ha regisztrációkor elfogadták az adataimat és az email címemet akkor most is fogadják el és vagy legkésőbb másnapra törlik a fiókomat, vagy feljelentem őket az Európai Unió Fogyasztóvédelmi Hivatalnánál. Másnapra szó nélkül törölték a fiókomat.
2018. okt. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!