Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb Androidos vagy Windowsos tablett?

Figyelt kérdés

Sokan mondogatják h sok programot lehet futtatni androidossal, de sok a reklám és a frissítés kérelem és az újjabb verziók letöltését kínálgatja. És amelyiket törlöd az nem 100%-osan törlődik.

Na meg sokan aza androidosra windowsos programokat akarnak, amely lehetetlen.

A windowsosról pedig elavuktnak és problémásnak vélik.Túl sok féle windows van pl: win 7, win 8, win 10. Nehéz alkalmazkodni vagy a megszokottól eltérni, főleg ha hiányosságokat fedeznek fel az egyik típustól a másikhoz képest. pl: ha laptop win7, de tablettet csak win 20-es volt elérhető.

Mi a ti véleményetek?

Nagyon kíváncsi vagyok rá.

Nagyon köszönöm a válaszokat, véleményeket.



2016. aug. 14. 22:20
 1/1 anonim válasza:
nekem az androidos Myaudio tabletem már 6 éve hibátlanul müködik ahoz képest hogy csak 16000 Ft volt.
2016. aug. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!