Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ébresztő karkötő, gyűrű?

Ébresztő karkötő, gyűrű?

Figyelt kérdés

Nagyon hatásos füldugót fogok ezentúl alváshoz használni és a biztonság kedvéért valamilyen olyan ébresztési módszert keresek reggelre, ami rezgéssel kelt. Tudom, hogy vannak különböző ilyen karperecek, sőt állítólag gyűrűk is, de nem igazán igazodok ki rajtuk.

Eddig a Xiaomi Mi Band-et néztem, de olyan véleményeket is olvasok, hogy egyes funkciói (és ilyen az ébresztés is), nem mindenkinél működnek megfelelően.


De amúgy bármilyen megoldásra nyitott vagyok, tippeket kérnék ilyen eszközökről. Az ára lehetőleg maradjon ebben a pár ezres kategóriában, mert ami tényleg érdekelne az csak az ébresztés.



2016. aug. 14. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:

fitbit surge-on van ilyen funkció, de ha fáradt vagyok átalszom :D


MiBand 2-t vegyél, ha nem jön be, akkor se dobtál ki sok pénzt rá

2016. aug. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát ez a Fitbit 60+ ezer forint, ennyit véletlenül sem akarok kiadni egy akármiért, amit lényegében csak ébresztőnek használok.

A MiBand 2 is 17 ezer, akkor már inkább veszek egy sima MiBandet 7-ért.


Még egyszer: ébresztőórát keresnék pár ezerért, nem egy hiper-szuper kütyüt tízezer forintokért :D

2016. aug. 14. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!