Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Adott két laptop, a következő...

Adott két laptop, a következő paraméterekkel, melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Első: Intel core i7 6700hq - 2,6- 3,5 GHz proci, nvidia gtx 950m videókártya, 8GB DDR4 2133mhz RAM, 128gb SSD+ 1TB HDD;


Második: Intel core i7 4720HQ - 2,6 - 3,6 GHz proci, nvidia gtx 960m videókártya, 8GB DDR3L 1600MHz RAM, 1TB + 8GB hibrid HDD;


Nagyon kéne egy jobb fajta új gép, és nem tudok választani a kettő közül. A márkájuk, és a többi paraméterük kb megegyezik, egy árban van a kettő.



2016. aug. 16. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Én az elsőt venném!!
2016. aug. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ. Ha valaki tudna írni egy kis indoklást, ne tartsa magába!
2016. aug. 16. 13:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Típusfüggő, ebből nem derül ki a hűtés és a laptop minősége, egy laptop esetén ezek a legfontosabbak, milyen laptopokról van szó?

Gyárilag nem érdemes ssd-vel venni, mert drágább, mintha külön megvennéd és beszerelnéd.

2016. aug. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

egyébként ha az egyik laptop egy pozdorja minőség a másik meg strapabiró, akkor melyiket vennéd?


gondolom otthon lenne nálad a kis asztalodon játékra.


képernyő minősége nem fontos neked?


alacsony kontrasztarányú képernyő tudod mennyire idegesitő? Mikor nincsen fekete szin a képernyődön csak ilyen tejfehér beütésű sötétszürke?


azért nekem pl ezek is számitanak

2016. aug. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak azokat a tulajdonságokat tüntettem fel, amelyekben különböznek. A felbontással, látószöggel nincs gond. Egyébként mind a kettő Lenovo IdeaPad, 2 ventilátoros.
2016. aug. 16. 21:59
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Semmiféleképpen NE az elsőt vedd! GTX 950m jóval gyengédd a 960m nél és procinál mindegy hogy az eslőt vagy a másodikat veszed mert úgyis kihajtják a videokártyát
2016. aug. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elsőt veddmeg 6700hq sokkal ujjab és gyorsabb processzor 3. Proci az jól tudom 4. Generációs az 1. Az 6. Generációs 1. Sokkal jobb a ram ddr4 ezen nagyon nincs mit magyarázni miért jobb. A videó kártya lehet hogy jobb a 960m de ár érték arányban 1. Sokkal jobb ! Mindenképpen 1. Vedd meg de jobban jársz ha gépet építész de ha mindenképp laptopot akarsz 1. Vedd meg .
2016. okt. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!