Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 34 ezer egy ssd-ért laptopba,...

34 ezer egy ssd-ért laptopba, megéri?

Figyelt kérdés
Kinéztem magamnak egy laptopot, mert az egyetemre nem tudom és nem is akarom magammal vinni az itthoni pc-met. [link] 243 ezer a laptop és extra 34 ezerért lehet bele rakatni ssd-t. Mennyire bánnám meg, ha én nem rakatnék bele? Megéri a 34-ezret? 120 gigás ssd. Itthoni gépemben sincs ssd és boldogulok vele így is. Természetesen játszani is szeretnék majd a laptopon, ezért néztem ki ezt.

2016. aug. 16. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
120 gigás ssd nem ér meg 34ezret, én 20ezerért vettem pár éve. Viszont maga az ssd nagyon megéri és ha nem veszel most bele akkor a gari miatt nem tudod belerakni. Én a helyedben néznék egy másik laptopot kivéve ha valami igen jó indok miatt nagyon ragaszkodsz hozzá.
2016. aug. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Koplárovics Béci ***** válasza:

Semmiképp. Akkor sem, ha a HDD helyére rakják, sem akkor, ha az amúgy már fölösleges DVD helyére (és akkor marad a HDD is). Előbbi esetben megmarad egy HDD-jük de semmi extra nem kell, utóbbi esetben egy DVD-író, de kell egy 5000 körüli beépítő keret.

Amúgy 39900-at ír 120-as SSD bővítésre.

2016. aug. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én is most készülök hasonló erősségű gépet venni, nem játék, munka miatt. Én ezt néztem ki, ebben alapból van SSD és HDD is. [link]


Cserébe nincs DVD meghajtó, de 10.000 alatt lehet kapni külsőt..

2016. aug. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1 Ezen az oldalon az összes laptopba ennyiért raknak bele ssd-t, más oldalakon meg nem nagyon találtam ilyen opciót.

#2 Akkor 40 ezer, ha ODD-vel rakják bele, de én a sima HDD-t választanám.

#3 Ez a laptop ha az én általam kiválasztottat nézzük plusz ssd-vel, még jobb is. Bár a fullHD nekem jelen esetben egy kisebb hátrány, mert kisebb felbontáson jobban futnak a játékok és ez esetben torzulhat a képarány kisebb felbontáson, dee ez akkor is majdnem egy 10-essel olcsóbb.

2016. aug. 16. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!