Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A megvásárolni kívánt laptopon...

A megvásárolni kívánt laptopon FreeDos van, hozzá tudok jutni windows 8-hoz vagy 10-hez csillagászati ár alatt? (vagy akár ingyen, amiben nem nagyon bizakodom)

Figyelt kérdés
A kiszemelt készülékem egy HP 250 G4, ami nekem megfelelne ha nem freedos operációs rendszer lenne rajta. Néztem mennyibe kerül az eredeti windows... Hát maradjunk annyiban hogy nekem sajnos most nincs rá pénzem! Van valami megoldás?

2016. aug. 17. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha legális szeretnél maradni, akkor úgy jössz ki legolcsóbban, ha olyan változatot veszel meg, amit csak egy gépre lehet felrakni.

(Egyébként pedig vannak ezek az "aktivátorok", amik átverik a rendszert.)

Egyébként nagyon új a gép? Win7-et már nem lehet rá telepíteni? (Én nemrég jártam így egy laptop-pal.) Ha még lehet, akkor mindenféleképen azt ajánlanám rá.

2016. aug. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát most tudom, rossz csúnya ember leszek, de csinálsz egy bootolható pendrive-t rajta a Windows 8.1 és telepíted. Vannak aktivátorok és kész.

Viszont ha mindenképp legálisan akarod (ami javasolt, de nem ölnek meg ha nem), akkor Google-ban keresgélsz. Sok akció szokott lenni, nem tudom mennyi neked a drága, de 15ezerért már van (nem Pro).

2016. aug. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ha beviszem egy szervizbe akkor ott ők nem tudják rárakni egy kisebb összeg ellenében?
2016. aug. 18. 09:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 8500 ft-ért telepítettek Windows10-et. FreeDOS-t akartam venni, de utolsó darab volt és rajta a bolti Enterprise, ami pocsékul volt telepítve. Lecserélték a szervízben Prora és működik.
2016. aug. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2016. aug. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ingyenes kiszállítás, 32 vagy 64 bit win 7 pro 21900 ft:

[link]

És továbbra is frissíthető win 10-re:

[link]

[link]

2016. aug. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2016. aug. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!