Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A telefonom fogja a wifit,...

DamonSalvatore kérdése:

A telefonom fogja a wifit, csatlakozik is, mégsincs net! Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy Samsung Galaxy Core Prime telóm, meg van az otthoni wifi! Bekapcsolom a telefonon a wifit, megtalálja, csatlakozik (felh.név, jelszó elfogadva), mutatja a jelerősséget, mekkora a sebesség, ip cím stb. Megnyitom a böngészőt és semmi! Viszont a Router adatokat meg tudom nézni a böngészőn. A telefonon a hálózat mód automatikusra van állítva. A routeren dinamikus ip-re van beállítva a kapcsolat. (megjegyzem a laptopom konfiguráció után se kapcsolódik, ott se statikus az ip-cím, be van állítva, hogy automatikus keresés, mac clone megvolt, de ez egy másik sztori). Előre is kösz a tippeket a telefon-wifi-router problémához.

2016. aug. 18. 08:12
 1/5 A kérdező kommentje:

Ebből is nyilvánvaló, hogy a router konfigurálással van a probléma, de nem tudom mi lehet - linkelem, hogy hogy állítottam be


ez alapján is próbáltam, de semmi

[link]


reset után pedig ez a jelenlegi

[link]


Tudom, hogy bennem van a hiba, a net"csiholás" nem a legfőbb erényem, fogalmam sincs, mi a baj. A router wifi képes (TP-Link TL-WR740N 150Mbps wifi router), a gépem win10-es, telefon Samsung Galaxy Core Prime és Samsung Galaxy S advance.

2016. aug. 18. 08:20
 2/5 A kérdező kommentje:
legfontosabb lemaradt: T-home otthoni net van
2016. aug. 18. 08:27
 3/5 A kérdező kommentje:
modem: Huawei Echolife HG850a
2016. aug. 23. 11:24
 4/5 A kérdező kommentje:

sikerült vezetékes netet eszkábálnom két gépemre, lanportból lan portba csatlakoztatva modemet és routert


viszont wifi nincs...

2016. aug. 23. 19:15
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül megoldódott a probléma! Adott volt egy - a szolgáltató által wifi képes - modem, melyről kiderült, hogy mégsem küldi tovább a jelet. Szóval készülék csere után minden jó lett.
2017. aug. 13. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!