Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen márkájú LAPTOP-ot vegyek?

Milyen márkájú LAPTOP-ot vegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnénk egy jó minőségű laptopot vásárolni, mindennapos általános használatra+word stb.

Milyen márkájú laptop a legideálisabb erre a pozíció betöltésére, és milyen felszereltségű legyen ?

Mire érdemes laptop vásárlásnál odafigyelni?


Minden érdekel a témával kapcsolatban!



2016. aug. 19. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Én ilyen jellegű használatra kis méretű ultrabookot javasolnék lehetőség szerint.

Újabb generációs i3, i5, akár i7 processzorral, esetleg M3, M5, M7, min. 4GB, de inkább 8GB RAM, SSD rendszerlemez (min. 100GB), integrált videókártya bőven elég, Windows 10 (ha nem MAC gépről van szó).

Márka szerint ezeket tudom ajánlani: Apple (Machintos), Microsoft, Dell, Asus, HP, stb.

Alacsony áron egyik márka sem ad jó minőséget, azt sajnos meg kell fizetni. Én pl. úgy gondolom jelenleg az Asus a legjobb ár/érték arányú a piacon.

2016. aug. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
SNSV.
2016. aug. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 szántóvető ***** válasza:

sok hasznos írás van a neten ahol hosszan kifejtik a témát,javaslom olvass utána. [link]

szóval üzleti használatra szánt gépet vegyél mert az nem full műanyag.a dell-t jónak mondják és 3 év gari van rá.legyen benne i3 vagy i5-ös proci,8 gb ram,fullhd kijelző és a hdd helyett vegyél ssd-t.egy samsung 850 evo 500gb-os modell 45e körül van.

2016. aug. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs jó vagy rossz laptopmárka, minden gyártónak vannak jó és rossz gépei egyaránt, mennyid van rá?
2016. aug. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Kicsit üti egymást amit akarsz, mert mindennapi általános dolgokra egy mai olcsó alsó kategóriás gép is megfelel, viszont a minőségi gépek, jó anyaghasználattal és összeszereléssel meg drágák, inkább az üzleti kategóriára jellemző.


Mennyit szánnál rá?

2016. aug. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Igen az előttem lévő jól fogalmazott!Én az Acer (olcsó de jó) ASUS (drágább de jobb) Apple (de ot nem lehet olyanokat csinálni mint a Windows-ba és jóval drágább gyengébb minőségért) MSI (de ez már játék) Én ezeket a márkákat ajánlom. És ha nem akarsz csak word meg ilyenek akkor fölös leges ssd meg 8gb ram! 1TB merevlemez és elég egy i3 és 4gb ram!
2016. aug. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%

#6

Az Apple mint gyengébb minőség? Viccelsz?

Az igaz hogy drága, de ha valami cscúcs minőség, akkor azok pont az Apple MacBook-jai.

2016. aug. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!