Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért ad ki "sziszegő" hangot...

Miért ad ki "sziszegő" hangot a nikkel metál hibrid akkupakkom használat közben?

Figyelt kérdés

kb. fél éve vettem 10db ni-mh ipari akku cellát, és sorba forrasztottam őket, így 12V-os akkumulátort kaptam belőle. Garázsban használom világításhoz, ugyanis ott nincs konnektor (12V os 50w-os izzó megy róla), az akku 5A folyamatos áram leadására képes. Nem rég lettem rá figyelmes, hogy használat közben, kb. 10p működés után az akku ad egy "sziszegő" hangot, olyan mint amikor a busz levegő tartálya kiereszt. Ez csak egy pillanatig tart, és utána működik tovább.

(1700mAh-ás)

Normális ez, hogy ilyen hangot ad? Lehet belőle valami baj?



2016. aug. 19. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Fura viselkedés egy akkutól..de én tuti lecserélném az izzót led re. 1700 mah-s akkutól levenni 4 A t nagyon sok. Egy ugyanolyan fényű led a tizedét se fogyasztaná.
2016. aug. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szirty ***** válasza:

"Egy ugyanolyan fényű led a tizedét se fogyasztaná."


Kb. a hatodát fogyasztaná.

2016. aug. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A boltban azt mondták, hogy 5 ampert teljes kisütésig ki kell bírnia. Szerintem is jobb ötlet a ledes megoldás, ki fogom majd cserélni. Köszi a válaszokat!
2016. aug. 20. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!