Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Aki volt már Berlinben az...

Aki volt már Berlinben az IFA-n, válaszolna pár kérdésre?

Figyelt kérdés

Soha nem voltunk még ott, de most lenne rá lehetőség, viszont sok dolgot nem tudok.

Először azt gondoltam, hogy ez is csak kifejezetten médiának szánt rendezvény, azaz mint magánember nem vásárolhatsz jegyet, de úgy látom ez nem így van, ugye?

Kicsit utánanéztem, és az IFA oldalán van 2 napos jegy. Akkor az azt jelenti, hogy a rendezvény bármely (tetszőleges) 2 napjára bemehetek vele, bármelyik Hall-ba?

Ezen kívül arról semmi információt nem találtam, hogy van e helyszíni jegy, és ha van, mennyibe kerül?

Amivel még igazából problémám van, hogy a kiállítás végig ugyanaz e? Tehát: a kiállítók a rendezvény teljes ideje alatt ugyanúgy jelen vannak e?



2016. aug. 21. 16:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!