Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A gépre rátöltött alkalmazások...

A gépre rátöltött alkalmazásokat hogy tudom letörölni?

Figyelt kérdés
Az öcsém valahonnan letöltött egy játékot, és mindenféle kínai alkalmazás is települt. Beépülnek a böngészőbe, meg a gépbe is. Már próbáltam őket letörölni a gépházból és ccleanerből is, de akkor beadja az alkalmazás ablakát, ami kínai így nem tudom hogy mit kezdjek vele, mert akármire nyomtam nem jött össze hogy letörlődjön. Valakinek valami ötlet? Előre is köszönöm :)

2016. aug. 23. 02:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Revo uninstaller
2016. aug. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A kínai cuccokat nagyon nehéz letörölni. Ha olyan a vírus ami nekem volt akkor ezt fogja csinálni: Letörlöm,újratelepíti magát szó nélkül,letörlöm,újratelepíti magát,letörlöm,újratelepíti és ez így megy tovább. Ha tudod mikor lett vírusos akkor egy biztonsági mentés megoldhatja. Ha nincs mentés akk csak az újratelepítés marad.
2016. aug. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Valószinű, hogy ugyanazt sz@ptad be mint én annak idején! Tencent QQQ vagy valami hasonló!!! Először is nyisd meg a Feladatkezelőt! A folyamatoknál,az indításnál, és a szolgáltatásoknál tilts le minden gyanúsat, ami arra a programra emlékeztet!!! A Windows-al eggyütt indulók közül is tiltsad és töröld!!! Ezután próbáld a Revo uninstallert!!! Elméletileg törli!!! Amennyiben mégsem telepítsd a Spy Hunter4-et!!! A crack-elt változatot!! Teljesen vizsgáltasd át a gépet, ez beletelik némi időbe!!! Miután ezzel végeztél nyisd meg a Beállításszerkesztőt, és onnan is törölj mindent ami ehhez a progihoz kapcsolható!!! Óvatosan , mit törölsz!!! Ha végeztél nézd át a telepítő mappákat is, ha maradt valami töröld!!! Ezenkívül annyi mappát nézzél át amennyit csak tudsz amiben azt gyanítod, hogy köze lehet ehhez a progihoz!!!! Pl.: Local , LocalLow, Roaming, Temp, AppData, ProgramData ,stb....!!!! Rohadt babra meló , de ha jól csináltad megéri!!! Nekem is rengeteg időm ment rá!!! Igaz nem vagyok egy PC guru, csak lelkes amatőr! Sok szerencsét!!!
2016. aug. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megpróbálom amiket írtatok.
2016. aug. 27. 22:25
 5/5 A kérdező kommentje:
Revo Uninstallerrel sikeresen eltávolítottam mindent, nagyon jó progi. Köszi a segítséget.:)
2016. aug. 27. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!