Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem mukodik a billentyuzet és...

Nem mukodik a billentyuzet és az egér sem mozog az Apple gépemen. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
epp kattintani szerettem volna át az egyik ablakbol a másikba, mikor hirtelen igy lefagyott és nem mozgott tovább az egér. ki akartam kapcsolni de a gombokat sem érzékeli. mi tortént vele? hogy lehet mecsinálni?

#Apple #apple macbookair
2016. aug. 27. 07:57
 1/2 Timea270 válasza:
Akkor fogd azt az Apple-t es harapj bele!
2016. aug. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Először is, milyen típusú az eszközöd? Gondolom iMac. Ha igen, akkor próbáld meg:


Dobd a kukába az alábbi két mappa teljes tartalmát (kijelölsz mindent, majd Command (alma) + Backspace):


HDD/Library/Caches/

HDD/System/Library/Caches/


Finder-ben: Go menü -> Go to Folder…


Oda ezt: /var/folders. Itt csupa kétbetűs mappát fogsz találni. Az összeset a szemetesbe. Indítsd újra a gépet és ezután ürítsd a kukát.

2016. aug. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!