Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hobbyking-ről mennyibe kerül...

Hobbyking-ről mennyibe kerül a kiszállítás?

Figyelt kérdés

[link]

Szóval szeretnék rendelni pár dolgot. Nem rendeltem még innen, sajnos nem találok róla az oldalon információt, hogy mennyi lenne a szállítás. Amit rendelni szeretnék az nincs EU-s raktárkészleten, így (gondolom) Kínából szállítják.

Mennyibe kerülne?

Jah, és mennyi az ÁFA határ? Mert ha azt túllépem akkor gondolom már nem éri meg...



2016. aug. 31. 08:39
 1/7 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ez attól függ mennyit rendelsz és mit.

Ha olyat rendelsz, hogy akkumulátor, az drágább.

Kisebb dolgokra a rendelésnél plusz 10 dollárt tegyél rá.

Az sokkal egyszerűbb, ha a kosárba bepakolod a cuccokat és megrendelésen végigmész, mert az utolsó oldalon kiírja, hogy mennyi lesz összesen és mennyi a szállítás és onnan még vissza tudsz lépni, módosítani vagy akár törölni a kosarat.

2016. aug. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi, megnéztem (eddig a step 2-nél nem akartam tovább menni de a 3-nál írja ki.)

624g csomag szállítása lenne 15€.

Szerinted arra akkor még rámegy a 27%? Mert az ára viszont bőven ÁFA határ fölötti..És sajnos 500g fölött van súlyra

(Valahol azt olvastam, hogy 500g alatt nem foglalkoznak vele)

2016. aug. 31. 11:07
 3/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Az, hogy lesz-e vám rajta, az itthon dől el, mikor bekerül az országba, ez lutri. Megvannak a határok, de nekem még egyszer sem vámolták meg. Amikor megrendeled, akkor azt kell kifizetni, amit kiír, ott nincs vám, az annyi amennyit láttál. Nem tudom mi alapján kerül vám alá, szóval ha necces, akkor számíts rá. Azért is szokta a hobbyking felajánlani, hogy a valódi érték hány százaléka legyen feltűntetve, így sokkal valószínűbb, hogy vámmentes lesz.Én régen azt csináltam mikor nagy értékben rendeltem, hogy az EU raktárból oldottam meg, viszont még így is olcsóbb volt, viszont akkor vámot nem kell fizetni semmiképp.
2016. aug. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értem én persze, csak tudod, ha rátesz 27%-ot akkor már annyiba kerülne, hogy nem éri meg.

Persze kockázat nélkül nincs nyereség, benne van ez is..

Neked milyen csomagok jöttek át?

Mert ez Kb egy olyan 150-200€ közötti tétel lenne, de elég kis csomag.. Nem titok, drónt szeretnék, de csak pár alkatrész jönne a hobbykingről.

Néztem egyébként én is az EU raktár készleteket, de ami nekem kell nem mindenből van itt.. Pl van egy kicsit gyengébb típusa ugyanannak a motornak, de pont az nincs.. :/

2016. aug. 31. 14:06
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem majdnem mindig vámmentesség felett volt a csomag, még sosem vámolták meg. Egyszer rendeltem 200 dollár értékben, arra sem kellett fizetni. Meg kell gondolni, max. 2 rendelésben kell megvenni, ha az megéri. Én is drónokat és hozzá való alkatrészeket rendeltem mindig is, de már mostanában ebay vagy banggood-on szoktam, nagyobb a választék és olcsóbb.
2016. aug. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A 200€ azért elég sok, ha azt nem vámolták meg, akkor hátha én is meg tudom úszni :)

Lehet mondjuk a dolgok egy részét meg tudom oldani EU-s rendeléssel, de van amit elő kellene rendelni, mert nézem itt egy erős hónapja, hogy van e de nincs raktáron.

Mondjuk nem tudom megkockáztassam e az előrendelést, de más választásom nem nagyon van, mivel a gyártó sajnos hivatalosan nem árulja itthon, és viszonteladóktól meg nagyon drága lenne (DJI Naza M Lite), szóval azt mindenképp be kell hozni, mert hobbykingen van a legjobb áron...

Még meglátom mi lesz, igyekszem úgy csinálni, hogy megérje.

Köszönöm a segítséged!

2016. szept. 1. 22:38
 7/7 A kérdező kommentje:

Egyébkén én is ebay-en aliexpressen meg banggood-on néztem az alkatrészek nagy részét, csak a flight controller, a motorok meg egy olyan FPV receiver jönne hobbykingről, amit nem találtam máshol vállalható áron.

A Naza light-ot azt mindenképp megbízható helyről szeretném, pl ebay-en sok van, ami nem eredeti GPS-sel érkezik meg minden....tudod..Gyakorlatilag a legdrágább része az egésznek.

A motorokkal lehet bepróbálkozok ebay-en, hátha találok, csak kicsit aggódok, mert akkor semmi garancia nincs, hogy működik, nem hamis, stb..

2016. szept. 1. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!