Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen ebook érdemes vásárolni?

Milyen ebook érdemes vásárolni?

Figyelt kérdés
Édesanyám születésnapjára szeretnék vásárolni egy Ebook. 30.000 forintig. Konkrét típust keresnék ami sötétben is jól használható

2016. szept. 4. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Idegenszavaknál is szükséges használni a tárgyragot.
2016. szept. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 acelsziv ***** válasza:
Az e-book olvasónak jó esetben NINCS háttérvilágítása, mert így ad papírélményt. Nekem egy 20 ezres Wayteq van E-ink Pearl kijelzővel és tökéletes. Alapból volt benne vagy 140 e-book, rengeteg formátumot támogat és egy töltéssel egy hétig elmegy úgy, hogy nem kapcsolom ki, csak takarékra teszem.
2016. szept. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Varga Péte4 ***** válasza:
Nehéz lesz jó választ kapnod, mert az ebook olvasót nem nagyon cserélgetik az emberek, jószerivel mindenki azt ismeri, amije van. Nekem volt egy Nook Simple Touch, teljesen elégedett voltam vele, csupán a háttérvilágítás hiányzott. Ezért cseréltem le egy Cybook Muse frontliht-re. Ez sem rossz. Azt tudnám ajánlani, nézegesd a pénztárcádnak megfelelő típusok tesztjeit, ezek alapján dönts. A háttérvilágítás akkor jön jól -akár nappal is- ha a természetes világítás nem elegendő a kényelmes olasáshoz. (Igazából nem is háttérvilágítás, mert akijelző megvilágítása az olvasó felől történik.)
2016. szept. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Varga Péte4 ***** válasza:
Apró kiegésszítés. Nekem nagyon tetszik a Onyx Boox C67ML Carta (Komplett Androido rendszer, tetszőleges olvasóprogram is telepíthető rá), de semmilyen tapasztalatom nincs róla.
2016. szept. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!