Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem jó a neoncső a gépbe?!?!

Nem jó a neoncső a gépbe?!?!

Figyelt kérdés
Zöld neoncső van a gépembe de valamiért egyszer elmegyek félpillanatra rá visszajövök nem világít... Ötleteket szeretnék kérni mit lehet vele csinálni?

2016. szept. 5. 15:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Te érted amit írsz?
2016. szept. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az enyémben meg benzin.
2016. szept. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem senki nem fogja érteni, hogy miről beszélsz. Egyvalami biztos csak: valószínűleg nem a gépbe van neoncső, hanem a gépben. De hogy milyen gép, meg mit akarsz vele, meg hogyan van beszerelve és mi a funkciója.

Csinálni sok mindent lehet vele, az én ötletem az, hogy keress egy magas löszfalat, ami azért nem teljesen függőleges, hanem mondjuk olyan 70%-osan lejt (Balatonszemesen a Bagolyvár utca végén van ilyen, ha nem a lépcsőn indulsz le a strandra, hanem elmész kicsit balra a lépcső tetejénél), és küldd le onnan úgy, hogy a lehető legtöbbet pörögjön esés közben. Mire leér az aljára, feltehetően megoldódik a neoncső problémája is, és hát hatalmas feeling. Mi a haverommal anno egy rossz mosógépdobot küldtünk le onnan, hát mit mondjak... azzal sem volt több gond utána.

2016. szept. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2016. szept. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Szirty ***** válasza:

Hát igen. A Neoncső alapvetően narancsvörös fényt ad. :)


Egyébként meg nyilván nem jó. Cseréld ki.

2016. szept. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Figyelem!

Én értem, hogy mire gondol a kérdező, habár ehhez kellenek előismeretek amiket ő magától értetődőnek tekint...

Feltehetően a számítógépe oldallapján van egy plexi ablak, amin be lehet tekinteni a gyönyörű alkatrészekre, amelyeket megvilágít egy zöld fénycső, hogy kellően hangulatos legyen. Gyerek kiment a szobából, oszt' mire visszament, nem világított a fénycső.



a kérdésre pedig a válaszom:

Abból, hogy akkor szűnt meg a lámpa működni, amikor rövid időre ott hagytad a számítógépet, nem derül ki, hogy mi okozza a problémát... Lehet, hogy csak szétcsúszott a tápkábel, de lehet, hogy a fénycsövön belül van a gond. Előbbi könnyen orvosolható, utóbbi esetben kuka, vehetsz (azaz szüleid vehetnek) másikat.

2016. szept. 6. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az utolsónak megfelel az IQ-ja a kérdés szintjéhez.Köszönöm a fa*zságokat is vicesek voltak.
2016. szept. 7. 16:32
 8/12 Szirty ***** válasza:
Egyszer majd nézd meg mi is az a "neon cső" talán majd lejjebb esik a virtuális IQ-d. :D
2016. szept. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
2016. szept. 9. 16:54
 10/12 anonim ***** válasza:
Ilyennel pimpeled a géped és még te magyarázol? :D Keress egy ásót, menj ki a kertbe és ásd el magad.
2016. szept. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!