Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tudtok jó ingyenes weboldal...

Tudtok jó ingyenes weboldal készítőket?

Figyelt kérdés
Szeretnék készíteni egy weboldalt ingyen. Olyat keresek amin van olyan lehetőség, hogy pl.: szavazás azaz a látogatók szavazhatnak, vagy kommentelhetnek a cikkek alá stb... INGYEN ha van

2016. szept. 8. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha mondok egy parat mennyit fizetsz?


Na jo, vicceltem.

A gugliba beirod "free website creator software" es ezrivel dobja ki. Peldaul:


[link]

2016. szept. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

free website builder


[link]

2016. szept. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:D már megijedtem, hogy nincs ilyen. Köszönöm szépen a linkeket, vannak nagyon jók.
2016. szept. 8. 21:24
 4/5 anonim válasza:

eclipse, html editor,Webuilder,de aki szaki az tud jegyzettömbben is.

Illetve: xml editor,nvu, html coder stb. Sajna tőbb nem jut eszembe.Én ezekkel dolgozom.

2016. szept. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Dreamweaver cc,cs 3-6 ig Annó ezekkel tanulta meg a szakma alapjait,ebből kellett vizsgázni. (30 napos próba verziók vannak a neten,aki komolyabban akarja az megveheti)

Ár: kb 9000-10000 Ft ig ha teljes full cd t veszel.(nem ajánlom ha nem akarsz kiadni,mert ahhoz is kell licenc (évente) (ár?) 30 Napos próbaverziók meg arra jók amire kell (Legalábbis nekem)

2018. márc. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!