Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mivan? 1. Készíts egy parancsi...

Mivan? 1. Készíts egy parancsikont az asztalon a hl2. exe-re. 2. Ha kész van, akkor jobbklikk -> Tulajdonságok 3. A célhoz, az elérés után beírod a következőt: "X:\Program Files\GMOD11\hl2. exe" -steam -game garrysmod -appid 4001

Figyelt kérdés

az nCore os g-mod irta ezt... Wat?

ott nem is lehet semmit sem átirni...

vagy hova mit?? pls help



2016. szept. 10. 08:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Kattints az asztalra jobb klikkel, ott -ÚJ- -Parancsikon- és oda másold be a célt.
2016. szept. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szirty ***** válasza:

Itt annyi a lényeg, hogy a hl2.exe filet parancssori paraméterekkel kell indítanod.


Beírhatod parancssorba is (futtatás -> CMD)

2016. szept. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 BringaManó válasza:
#2: ha az eredetit nem értette, akkor ebből biztos vágni fogja. :-D
2016. szept. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szirty ***** válasza:

"ha az eredetit nem értette,"


Nem éltem ilyen feltételezésekkel. Válaszoltam a kérdésre egy alternatív megoldással.

Arra a szögre akasztja amelyikre akarja.

2016. szept. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 BringaManó válasza:

OK :-)

Akkor kétféleképpen értelmeztük a "Mivan?...Wat?...Hova mit??" kollekciót: te kérdésként, én értetlenkedő segélykiáltásként. :-)

Drukkolok neki. :-)

2016. szept. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!