Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nagyon fontos fej vagy fülhall...

Nagyon fontos fej vagy fülhallgató az alábbi szempontok szerint?

Figyelt kérdés

Nos diák vagyok de ez nem is lényeges akkor hallgatok zenét ha itthon vagyok és van szabad időm meg suliba megyek max suliban is lyukas órákban. De van egy nagy gondom eddig kb 10 fej és fülhallgatót vegyesen tettem tönkre olcsóbbakat és drágábbakat is mindegyik kontaktos lett :(

Most ott vagyok hogy végleg akarok venni egyet és minimum 3 évig nem akarok venni mást szóval mit ajánlotok olyan 20k körül?



#fejhallgatóvásálás
2016. szept. 10. 23:45
 1/3 savanyújóska ***** válasza:
Ha a csatlakozónál hal el, akkor azt csak cserélni kell egy minőségi (Kácsa, ha nagyon high-end kell Neutrik) jack csatlakozóra. Nekem 5 éve van egy Kácsa a fejesemen, és semmi baja, pedig hidd el, van használva rendesen (szintén diák, néha leejtem és a kábelnél fogom meg, stb.). Egyébként itt nagyon szívesen segítenek, anno én is innen tájékozódtam fejes vétel előtt: [link]
2016. szept. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
JBL J-33 csak ajánlani tudom.
2016. szept. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél bluetooth-osat, és azzal ilyen probléma nyílván nem lehet.
2016. szept. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!