Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nézd a szöveg kiegészítést?

Tibor1998 kérdése:

Nézd a szöveg kiegészítést?

Figyelt kérdés
Ezzel az ötlettel kihez lehetne fordulni. Olyan ötletet találtam ki mint a bluetooth olyan alapon működő pendrivot aminek az a dolga hogy van két lehetőség ha egyesbe van akkor csak az én telefonom töltse ha kettesbe akkor környezetben lévő telefonokat, és szintén ehez hasonló adat átvivőt is gondoltam ki de nem tudom hogy ki valósítaná meg és nem tudom mi alapon?
2016. szept. 11. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
???
2016. szept. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a lènyeg hogy ki találtam egy olyan vezetèk nèlküli töltöt ami olyan mint egy pendriv ès a környezetemben lèvő telefonokat tölti ha úgy állítom be ha meg akarom akkor környezetemben lèvő 15m távolságban, ès olyat is találtam ki mint egy adathordozó ugyanúgy pendriv formájában ami továbbítja az adatokat a telefonra, csak nem tudom hogy hogy lehet megvalósítani.
2016. szept. 11. 20:29
 3/4 anonim ***** válasza:
ha nem tudod, hogy lehet megvalósítani, akkor nem találtad ki
2016. szept. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"csak nem tudom hogy hogy lehet megvalósítani."

Ezekkel foglakoznak az alapkutatástól kezdve a fejlesztőmérnök csapatokig a világon sok társulat. A technológiák természetesen egymásra épülnek. Szóval te szzart se találtál ki, csak a gatyádba dugott kézzel álmodozol.

2016. szept. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!