Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj? GTS450 videóká...

Mi lehet a baj? GTS450 videókártya és nem lehet feltelepíteni Néha ki írja hogy nvidia illesztőprogram telepítése sikertelen A másikkal meg hogy sikerült újrainditom de semmi Akkor sincs feltelepítve

Figyelt kérdés

2016. szept. 12. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Sanszos, hogy hibás a kártya. Próbáld meg egy másik gépben, hogy működik-e. Vagy vidd vissza garanciában.
2016. szept. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Rendben megpróbálom másik gépben is!

viszont mikor vissza tettem a Hd4650-et azt azonnal feldurta..:/ fogalmam nincs milehet a baj már minden eshető módszert kipróbáltam amit cak tudtam és olvastam

2016. szept. 12. 13:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég valószínű, hogy rossz a kártya. Ugyanez volt nekem nemrég. Meghalt a régi videokártyám, vettem vadi újat és sehogy sem sikerült telepíteni, folyton hibát írt a Windows, Linux meg el se indult. Először azt hittem, az alaplapom rossz, de kipróbáltam a kártyát másik gépben és ott sem ment. Visszavittem, kaptam másik kártyát, az gond nélkül működik azóta is.
2016. szept. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

értem :/ az a baj hogy én használtan vettem..

viszont beszéltem egy illetővel aki egy pc szaküzletben dolgozik és lehet hogy megtudják csinálni ebben reménykedem mert az anyagi helyzetem nem igazán felel meg annak hogy most vegyek másikat sajnos :S

2016. szept. 12. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!