Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elektromos gitáron szeretnék...

Kovi100 kérdése:

Elektromos gitáron szeretnék megtanulni gitározni. Milyen gitárt ajánlotok?

Figyelt kérdés
2016. szept. 12. 14:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az akusztikuson már tudsz?
2016. szept. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2016. szept. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem tudok gitározni most fogok megtanulni
2016. szept. 12. 20:10
 4/11 anonim válasza:
ár, stílus, preferencia? Honnét tudjam mi kell neked ha nem mondasz semmit
2016. szept. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A zenetanárodtól kérj tanácsot.
2016. szept. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Cort x-1 fr pl amit néztem
2016. szept. 13. 15:13
 7/11 Waff ***** válasza:

Sokszor megy a vita különböző fórumokon, hogy melyikkel jobb elkezdeni a gitározást, főleg ha nulláról indulsz...elektromos vagy akusztikus? Az én véleményem szerint az akusztikus sokkal célszerűbb, azon belül is a nylon húros inkább. Sokkal egyszerűbb dolgod van egy mezei akusztikus gitárral, mint egy elektromos gitárral-meg ugye a hozzá tartozó felszereléssel.

Én azt mondom elsőnek vegyél egy 25-30-35 ezer Ft.-os klasszikus gitárt és az első lépéseket azon tedd meg, hidd el nem fogod megbánni.

Persze ha mindenáron elektronyost szeretnél egyből azzal sincs nagy gond, nincs köbe vésve semmilyen szabály, akkor kezd azzal.

De én mindig is azon a véleményen voltam, hogy aki repülni szeretne, előtte tanuljon meg járni.... :)

2016. szept. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a segítséget! :)
2016. szept. 13. 16:23
 9/11 anonim válasza:
Szerintem az elekromos sokkal nagyobb fless, ha már előtte tolod legalább 1,5-éve klasszikuson :)
2016. szept. 15. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
ha mindenáron elektromossal akarsz kezdeni, olyan 60e felett nézegesd, mert szerintem az az alatti gityók nem elég kényelmesek, és ha úgy haladsz a villanyossal ahogy kell, akkor ez hamar fontos lesz... kösd fel a gatyád amúgy, ha valaki e-gitárral kezd illik keményen skálázni, meg bejárni a fogólapot már az elején.. kezdetnek fix hidasat válassz, mert az csak bezavar és dob a gitár árán egy jó/használható tremoló meg kb40e ft-ba kerül... kb minden márka jó neked szerintem, cort, ibanez, yamaha, jackson, stb...
2016. szept. 16. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!