Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen e-cigit vegyek ha az...

Milyen e-cigit vegyek ha az extrém nagy gőzt szeretem?

Figyelt kérdés
Most a pénz nem nagyon számít (ha 30000 FT-on belül va vagy egy kivsivel lehet több) csak az a lényeg hogy valami hatalmas felhőket lehessen vele eregetni mert én a nagy gőz megszállotja vagyok.És ha az íze is jó mellé az sem hátrány de az mellékes nekem csak a nagy gőz a lényeges és konkrét akksi és porlasztó nevet szeretnék kérni. Előre is köszönöm!

#elektromos cigaretta #e-cigaretta #extrém gőz #extrém gőz megszállott
2016. szept. 25. 23:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vízipipát. :D Én még nem láttam olyan e-cigit, ami különösebben nagy gőzt bocsátott volna ki.
2016. szept. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az a baj a vizipipával hogy az nem hordozható de abban is gondolkodtam már. De azért most ne kezdjetek el érvelni a vizipipa mellett mert nekem e-cigire van szükségem.
2016. szept. 26. 18:00
 3/12 Ypszilon1980 ***** válasza:

Van olyan, aminek nagy gőze van: eVic VTC Mini Cubis.

Szerintem ez jó és 30000Ft. körül van.

Ennél nagyobb gőzt szerintem nem tud e-cigi. Alacsony ellenállású legyen a kazán hozzá, az a lényege, olyat kell keresgetni.

2016. szept. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát ha már itt járunk a Joytech EVIC VT-nek még nagyobb a gőze és én olyan emberek válaszát várom inkább jobban akiknek ebben nagyobb a tapasztalatuk. És ha az imént leírtnál nagyobb gőzzel rendelkező e-cigit tudnátok írni az számítana igazán!
2016. szept. 28. 20:47
 5/12 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ne zavarjon, hogy kb. 5 éve e-cigizek, de amúgy ha már kinézted, akkor miért kérdezed?

Amit írtam, azt élőben is kipróbáltam már, nekem sajnos nem olyan van, de annak az aormája, az íhatása és a párája is brutális.

Ne a videóknak higgyél és ne csak a leírásoknak, mert nem tudod, hogy azt milyen körülményekben készítették.

2016. szept. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
*aromája, az ízhatása
2016. szept. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Sajnálom nem akartalak megbántani csak a videók alapján vannak e-cigik amelyeknek nagyobb a gőze és én a lehető leg nagyobb gőzzel rendelkező e-cigit szeretném megvásárolni. Egyébként nagyon valószínü hogy azt fogom megrendelni amit te írtál ugyanis ebben az árban ez a legjobb.
2016. szept. 29. 06:56
 8/12 Ypszilon1980 ***** válasza:

Semmi baj nincs, nem szoktam megsértődni, csak nem értettem.

Régen az volt a jó, hogy bementél egy ilyen szaküzletbe és kipróbálhattad, most már nem tudod, csak megveszed és kész. Ráadásul mikor én vettem akksit dohányboltban, akkor közölték, hogy nincs rá garancia, úgy vegyem meg, pedig drága volt.

Amúgy meg ezek már változtatható feszültségűek, szóval te majd beállítod magadnak, amilyet akarsz, meg többféle kazánt is lehet ezekhez venni, azért írtam, hogy a legkisebb ellenállásút kell, ami jó még hozzá.

2016. szept. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm és majd még vásárlás elött szétnézek kazán ügyileg mert ezekhez nem nagyon értek de gondolom nem lehet nagy ördöngősség csak néhány paramétert kell figyelembe venni. És még egyszer nagyon köszönöm!
2016. szept. 29. 16:21
 10/12 Ypszilon1980 ***** válasza:

Egyébként miért számít neked ennyire a nagy gőz?

Amúgy a folyadékok között is van eltérés gőzben. Az ilyen olcsóbb, 1000Ft-osok az én tapasztalataim szerint nem adnak akkora gőzt, mint a drágábbak.

2016. szept. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!