Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valami magyarázat a rejtélyes...

Valami magyarázat a rejtélyes led melegedésre?

Figyelt kérdés

pár napja tettem fel a kérdésem, ez lenne az aktualitása: http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__egyeb-k..

ma kipróbáltam két Philipset is, mindegyik idei modell szóval annyira gagyik nem lehetnek

[link]

és

[link]


tapasztalataim ezeknél is változatlan, 15 perc alatt mindkettő olyan forró hogy hozzáérni nem lehet. mi a fene van emberek?? a szabályozható 8 wattosnak ha a leggyengébb fényerővel 2wattal használom akkor van olyan állapotban hogy meg lehet fogni, mint amilyennek lenniük kéne talán, de teljes fényerőn ez is forró. a 13 wattosnak ha gyári adatlapját megnézitek max hőmérsékletnek 88 fokot ír ami érzek is de 10 perc után ilyennek kéne lennie? vagy akkor mi ez hogy max langyosnak kéne lennie és hozzá lehetne érni bármikor szöveg én már tényleg nem értem :(


2016. szept. 27. 00:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne tedd lámpabúrába.
2016. szept. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem zárt lámpatestben van
2016. szept. 27. 00:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem értesz úgy látom.

Semmilyen lámpateste ne tedd.

Ne tedd csillárba, ne legyen lámpaernyő, semmi.

2016. szept. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!