Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit csináljak az e-bookommal,...

Mit csináljak az e-bookommal, visszavigyem, másnak is volt már ilyen gondja vele?

Figyelt kérdés

Tanuláshoz szeretném használni. Most vettem egy Alcor Myth Led-et, de főleg pdf-eket használok vele,mivel ebben vannak meg a tankönyveim. A gondom az,hogy ez nem olyan mint egy telefonos vagy tabletes felület,nem érintőképernyős,nem tudom úgy beállítani a betűméretet, hogy olvasható is legyen és egyben beleférjen egy teljes oldal.

Vagyis, csak akkor látom teljes egészében az oldalakat,ha kicsire van véve a betűméret, ami őszintén szólva nekem kissé nehezen olvasható a margó beállítással meg nem javítható. Ha nagyobb a betűméret akkor lemarad pl. a mondatoknak a jobb része,vagy legjobb esetben pl. 2-3 szó csak. Na most én ilyen kis betűkkel elég nehezen bírkózom. Vagy nekem van csak ilyen gondom? Nem rossz a szemem amúgy.



2016. szept. 27. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
E-book nem PDF olvasásra való.
2016. szept. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Cseréljem ki egy tabletre?
2016. szept. 27. 21:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha elsősorban PDF-eket szeretnél megjeleníteni, arra mindenképpen a tablet a jobb választás.
2016. szept. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A pdf nem ebook formátum.

Ha nem szkennelt vagy kézzel írt jegyzet, akkor egyszerűen konvertálható.

Konvertáld át ebook formátumra (pl.: epub, mobi), és gondjaid megoldodnak. Erre kíváló progi a Calibre.

[link]


A szkennelt, kézírásos is átalakítható, de az bonyolultabb, ez esetben valamilyen OCR karakterfelismerő program is kell.

2016. szept. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Négyes, te próbáltad már használni ezt a konvertálót? Élvezhetetlen formában alakít át egy PDF-et.


E-book nem PDF olvasásra való. Konvertálással sem. Pont.

2016. szept. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!