Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért fekete a kép a laptopomo...

Viragok kérdése:

Miért fekete a kép a laptopomon? újonan vettük nem olyan rég és erre most amikor felnyitom semmitse csinál a gép . Léci részletesen irjátok le a javaslatokat!

Figyelt kérdés
Csak az egérnek a jelét adta be és azt tudom mozgatni is meg mindent de azon kívül semmi!még kikapcsolni se tudom.

2016. szept. 30. 06:51
 1/4 A kérdező kommentje:
(Asus gép)
2016. szept. 30. 06:53
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyomd hosszan a bekapcsoló gombot és ki fog kapcsolni. Ha netán mégse, akkor húzd le a töltőt és vedd ki az akkumulátort, majd indítsd újra.
2016. szept. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bekapcs gombot addig tartod nyomva amig kikapcsol, aztán mégegyszer röviden bekapcsol. Akkor be fog jönni a jel a képernyőn.
2016. szept. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az akkumulátort nem tudom hogy kell kivenni a másikat meg kipróbáltam de nem sikerült.
2016. szept. 30. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!