Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Honnan tudnám a windows 2000...

Én vagyok az apád kérdése:

Honnan tudnám a windows 2000 legálisan letölteni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy régi gépem és arra szeretnék Win 2000 et rakni. Lehetőleg nem torrenteset. Win 2000 pro sp4 ha lehet.

#Windows #letöltés #2000 #SP4 #Windows2000prosp4
2016. okt. 1. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
sehonnan
2016. okt. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

most viccelsz? már az xp-t sem támogatja jó pár éve az MS, nemhogy a win2000-t...még ha meg is lenne, nem indulnának rajta a modern szoftverek, már az xp is tele van kompatibilitási prblémákkal.


ha akarod használni a gépet, gondolkodj el egy lightweight linux disztró telepítésében.

2016. okt. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem még a win98 valamennyi változata is megvan disken. Ha kéred, legálisan neked adom
2016. okt. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van eredeti win2000 is cd-én. Én is neked adnám, ha megtalálnám.

De egyébként ismert t0rrentoldalakon fenn van az eredeti - egykor msdnaa-ról letölthető - verzió. Csak egy cd-kulcsot kell hozzá szerezned.


De azt tudnod kell, hogy egy normális böngészőt sem fogsz tudni futtatni rajta.

2016. okt. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

lehet próbálkozni egy 16 éves(!!!) oprendszerrel kérdés, hogy mire használnád, mert pl internetezni nem fogsz tudni vele.

A mostani böngészők nem kompatibilisek a 16 éves szoftverrel, az akkori IE, amit a Win2000-hez adtak meg nem kompatibilis a mai modern weboldalakkal...


lehet, hogy néhány primitívebb játékprogram offline elfut rajta.

2016. okt. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szirty ***** válasza:

Problémamentesen lehet rá "normális" böngészőt tenni és pontosan arra használható egy ilyen rendszer amire fénykorában használható volt.

Hogy az MS nem támogatja, a világon semmit nem jelent ebből a szempontból.

2016. okt. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
elösször is köszönöm a válaszokat. másodszor ezt egy "retro" gépre szeretném feltenni mivel az xp döcögősen megy rajta ezért szeretném a win 2000-et.
2016. okt. 2. 10:39
 8/8 anonim válasza:

Üdv,tudom nem aktuális, de aki ide téved,annak megoldást jelenthet.


LINK: [link]

2019. okt. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!