Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A Media Markt átvert egy...

A Media Markt átvert egy termékkel, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval, direkt körbejártam az üzletet és angol átalakítót akartam venni ami jó angol konnektorokba és magyar-t lehet beledugni. elfogyott, de volt 1 szett amiben 4 van (UK, US, EURO, GERMAN + FRENCH), 4 db. Elvittem az eladóhoz, és direkt megkérdeztem, hogy ugye ezek kimenetek, lehet e bele magyar konnektort dugni. Azt mondta lehet elhoztam,. Kibontottam, és csak van a szettben az EURO, ami magyar ki és bemenet, tehát belehet dugni magyar konektorba és magyart lehet beledugni, a többi kimenetébe viszont nem lehet magyart beledugni és egyiket sem a szettből, fogalmam sincs mire jó de azt hazudta az eladó hogy lehet. Megvan a blokk, mert senkiben sem bízom. De mit tegyek, vigyem vissza? És reklamáljak? Mire cseréljem? Rá van írva h utazó adapter szett. >:(
2016. okt. 6. 15:12
 1/9 A kérdező kommentje:
"somogyi" a gyártó. Leírás semmi, csak annyi h utazó adapter szett. És az ember legyen nyugodt.
2016. okt. 6. 15:15
 2/9 anonim ***** válasza:

Ilyet vettél? [link]

Alul ott a használati utasítás.

2016. okt. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Olyat vettem csak mindenhol fehér, mit csináljak? Az utasításban sem mondják hogyan dugjak bele magyar konnektort.
2016. okt. 6. 15:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Esetleg fotózd le és írj a gyártónak. Lehet rosszul csomagolták.
2016. okt. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem vidd vissza az uzletbe es kerj egy masikat amit ott helyben csomagoljanak ki es mutassak meg neked hogyan kell hasznalni, es ha akkor sem ok akkor adjak vissza a penzt.

Nem kell veszekedni, az csak ront a dolgon. Szep szoval is perc alatt visszaadjak a penzed. Nekik nem uzlet hogy 500 forintert veszekedjenek.

2016. okt. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja es az elado nem szandekosan hazudott neked. O is ugy tudta hogy kellene mukodjon, ahogy a csomagolason is le van irva. Nem kell mindjart lebarmozni valakit ennyiert.
2016. okt. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vidd vissza a boltba, az a legegyszerűbb. Megkérsz rá egy egy eladót, hogy mutassa meg, hogy használható. Ha hibás, cseréltesd ki jóra, ha meg eleve olyan, hogy nem tudod használni, próbáld meg visszakérni az árát. Nem kötelesek visszafizetni, de hátha.
2016. okt. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben, visszaviszem.
2016. okt. 6. 18:17
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem itt te vagy a hülye
2016. okt. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!