Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen Ebook olvasót ajánlanát...

Milyen Ebook olvasót ajánlanátok ilyen használatra? (Bőven lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék beruházni egy ebook olvasóra, de nemtudom mi lenne az ideális, a fő használat az tanulás lenne. Érettségitételek,Szakkönyvek(pdf) (és később az egyetemhez is tudjam használni ilyen céllal)
2016. okt. 8. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
PDF olvasásra nem e-book olvasó való.
2016. okt. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hallgass egyesre.
2016. okt. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor mit tudnátok ajánlani ilyen célra?
2016. okt. 8. 20:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Tabletet. Tíz hüvelyk körülit.
2016. okt. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Papírt.


Van tabletem, ebookom stb, de szerintem papírból a legjobb tanulni. Utána a tablet, és valahol a lista legeslegvégén van az ebook olvasó a nem tanulás után. Egész egyszerűen nem erre jó

2016. okt. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szaktól is függ. Én angol-magyar szakos egyetemista vagyok, és mivel irdatlan mennyiségű kötelezőnk van, nem bírnám ebook olvasó nélkül. Teljesen más élmény, mint a tablet, amin nem bírnék több száz oldalt olvasni. A tankönyveink nagyrésze is fent van a neten, és itt nekem kicsit problémás a dolog, mert pdf-ben van fent a legtöbb - nekem meg régebbi (értsd: kb. 3 éves) Kindle olvasóm van, és az nem nagyon szereti a pdf-et. Az újabbak állítólag már jobban bírják, de ez ebook olvasótól is függ. Mindenképp olyat vegyél, ami támogatja a pdf-et. Amúgy én most a tabletet is fontolgatom, mert annak is sok előnye van: nagyobb, mint az ebook olvasó, színes képernyője van, mást is tudsz rajta csinálni, mint olvasni. Ez utóbbi viszont hátrány is, mert tanulás helyett lehet, inkább elnetezgetsz rajta. Ebook olvasókon is van általában internet, de azon kb. senki nem netezik, nem arra való. Én elsősorban azért vennék most tabletet, hogy órán tudjak bele jegyzetelni (elég rendetlen vagyok, nem szép a kézírásom sem), illetve a nagyobb és színes képernyő talán alkalmasabb arra, hogy az esetenként bonyolult táblázatokat, ábrákat tartalmazó tk-eket magammal vihessem a suliba órára. Hosszú órákon keresztül való olvasásra viszont a tablet egyértelműen nem a legcélszerűbb, bele fog halni a szemed. Szóval el kell döntened, mi a fontosabb.
2016. okt. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!