Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Windows 10-esek és az Xbox...

Windows 10-esek és az Xbox Oneosok tudnak együtt játszani?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok hogy ha nekem gépen megvan a Forza Horizon 3 akkor azt tudom vele játszani úgy hogy ő Xbox One-on tolja?

2016. okt. 11. 16:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Mármint haverommal játszani :D
2016. okt. 11. 16:31
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs konzol-pc multiplayer
2016. okt. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, bizonyos "play anywhere" Xbox játékoknál lehet például a Gears of War 4 és a Forza Horizon 3 címeknél biztosan.
2016. okt. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi! Én is hallottam erről a Play Anywhere-ről csak nem tudtam hogy ez azt jelenti hogy a multi is menni fog... én csak annyit hallottam róla hogy az xbox1-es játékok win 10-en is megjelennek

Köszi!

2016. okt. 12. 21:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak a rend kedvéért a "play anywhere" csak annyit jelent, hogy a játék egyszerre jelenik meg PCre és Xboxra és közös az előrehaladás benne, tehát ha abbahagyod mondjuk PCn akkor mehetsz tovább Xboxon. Viszont pont emiatt mert ilyen átjárható a játék ezért ezek szoktak cross platform játékot is tartalmazni.


Gears 4ben például a sztori és a co-op horda módot lehet közösen játszani, mert a sima multiban túl nagy előny lenne az egér és billentyűzet.


A Horizon 3ban tudtommal az egész játékot lehet közösen.

2016. okt. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Főleg az utolsónak! Köszi még egyszer.:)
2016. okt. 13. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!