Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » PC-t vásárolnák kell e hozzá...

X.Y.ka kérdése:

PC-t vásárolnák kell e hozzá kábelt venni?

Figyelt kérdés
Egy középkategóriás gamer PC szeretnék összerakni (GTX 1060? I3-6100) és az érdekel hogy kell e hozzá akármilyen kábelt venni

2016. okt. 11. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Te akarnád összerakni, és nem tudod, milyen kábelek kellenek egy PC-hez? Fura dolog.
2016. okt. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Meg kell nézni... :)

Mondjuk attól függ mit akarsz művelni, mert általában elég SATA kábelt venni (a többi az szokott járni az alkatrészekkel együtt), vagy az sem kell, pl az én lapommal adtak 4-et, ami nekem speciel pont elég volt, így semmit nem kellett vennem.

Amúgy mielőtt nekiállsz PC-t szerelni, kb nézz utána a dolognak, mert drága lecke lehet.

Nem mondom, hogy ne csináld, mert valahol el kell kezdeni, és egyáltalán nem bonyorúlt dolog, de azért igényel egy pár ismeretet. Úgy, mint azt, hogy milyen kábelek kellenek.. :D

2016. okt. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Régebben építettem már gépet, persze segítséggel és ez most se lenne másképp, csak már megvannak az alkatrészek, az is hogy milyen boltból, csak nem szeretnék kellemetlen meglepetéssel találkozni.
2016. okt. 11. 23:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a monitorod csak VGA csatlakozóval rendelkezik, akkor valószínűleg kelleni fog egy átalakító, mivel az újabb videókártyákon nincs VGA csatlakozó. Ebben az esetben olyan átalakítót kell venni, aminek a csatlakozója megtalálható a videókártyán (pl. HDMI, DVI, DisplayPort)
2016. okt. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!