Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Wltoys q303 drón vélemények...

Wltoys q303 drón vélemények tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Csak otthon a kertben repkednék vele, esetleg kicsit messzebb, semmi komoly használatra.

#kamera #drón #WLtoys #wltoys q303 #q303
2016. okt. 14. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Reptettél már drónt?

Ha igen, akkor jó lesz ez, ha nem akkor nem javaslom.

2016. okt. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen reptettem. Miért nem javaslod?
2016. okt. 15. 17:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindig is úgy voltam vele, hogy először jól meg kell tanulni irányítani, utána jöhet egy drágább és kamerás, úgyis földbe fogod csapni párszor, vagy neki repteted valaminek. Jó előre tudni, hogy propeller van-e hozzá még pluszban vagy lehet-e külön venni, érdemes bespájzolni.

A kamerással meg az a baj, hogy teljesen más kamerával repülni, mert a távolságokat elég nehéz érzékelni és a magasságot is.

2016. okt. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! Esetleg erről a drónról vélemény? :)
2016. okt. 16. 22:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom így. Szerintem elég stabilan repülhet, jól néz ki, tetszik a kamera képe és a kijelző is elég stabilan tarthatja a jelet. Azt hiányolom belőle, hogy nem lehet látni melyik az eleje, szóval, ha messzire elviszed, akkor nem fogod tudni visszahozni, max. kamerával. Az akkukra amúgy szoktak csipogót szerelni, hogy ha merül, akkor halljad, ezzel el lehet kerülni, hogy a levegőben merüljön le.
2016. okt. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a sok választ! :)
2016. okt. 18. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!