Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha a neptunon a...

Mi van akkor ha a neptunon a azt írja ki hogy a jelszavam érvényessége 3 napon belül lejár?

Figyelt kérdés
Az alapot amit egyszer már megadtak rögtön az elején megváltoztattam rögtön(még a nyáron) és most meg azt írja lejár mindjárt.Újra megkell változtatni vagy mi itt a teendő?

2016. okt. 15. 10:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Biztos meg kell de nem értem miért...
2016. okt. 15. 11:04
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Engem inkább az ejt gondolkodóba ( és kétségbe is ), hogy egy felsőoktatásban részesülő hallgató ebből kérdést ír a gyakorikérdésekre.
2016. okt. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Engem meg hogy ilyen bunkók válaszolnak.Az a fő kérdésem hogy miért kell megváltoztatni ha már egyszer meglett változtatva.

Biztosra tudtam hogy megkell változtatni de nem értem ennek mi értelme van.És nem akarok semmit sem elszúrni ezért biztosra megyek és megkérdezem.

De ha továbbra is csak bunkózni tudsz akkor kérlek ne válaszolj többet mert nem érdekel.

2016. okt. 15. 13:05
 4/7 A kérdező kommentje:
Ahhoz meg külön gratulálok hogy rögtön leírsz és lenézel egy embert egy egyszerű kérdés miatt.
2016. okt. 15. 13:33
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

Nincs ebben semmi bunkóság, azt írtam le amit gondolok és ha jobban elolvasod amit írtam - személyedre nem utaltam.


Te minősítettél engem ( és magadat is ).


Namármost a logikus következtetés:


1. Nem tudsz megoldani egy problémát, értelmezni egy szöveget.


A Neptunhoz ugyebár adnak egy útmutatót, még azt is beleírják, hogy kihez lehet fordulni, mi a használat menete stb stb.


2. Normális gondolkodású ember mit csinál: az illetékeshez fordul, esetleg megkérdezi a hallgató társait.


Ebből a logikus következtetés az, hogy nem tudsz kommunikálni embertársaiddal. Stílusodból világosan látszik, hogy egy frusztrált vagy.


3. Ez egy egyszerű technikai probléma. Ha a véletlen kapcsán esetleg reál szakos vagy, akkor megkérdőjelezi azt, hogy mi keresni valód van ott.


4. Ha humán karon vagy, az is gáz: hemzseg a helyesírási, fogalmazási hibáktól a kérdésed és sajnos megint az előző pontra tudok utalni.


Egyébiránt a válasz:


"

Mi van akkor ha a neptunon a azt írja ki hogy a jelszavam érvényessége 3 napon belül lejár?"


Le fog járni. Tudom, hogy hihetetlen, de le fog járni és többé nem tudsz majd azzal a jelszóval belépni.


"Újra meg kell változtatni vagy mi itt a teendő?"


Igen. Ha pedig nem tudod megváltoztatni vagy ennek ellenére kizár a rendszer, akkor neptun adminhoz kell fordulni ( ha esetleg intézményt/kart írtál volna lehet, hogy lenne több segítséged, de még egy kérdést se tudsz részletesen kifejteni )

2016. okt. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

0.De minősítettél engem rögtön,mert megkérdőjelezted ennyiből, hogy helyem van e az egyetemen.

1.Megoldottam már a problémát akkor amikor kiírtam de gondoltam biztosra megyek hátha valaki normálisan,nem lenézően tud válaszolni a dologra.

2.Ilyen apróság miatt felesleges odafordulni az illetékesekhez,zavarni őket főleg szombaton.Hallgató társaimat megkérdeztem de gondoltam esetleg itt is felteszem,mert miért ne? Hidd el már megbántam.Az ilyenek miatt teszek fel ritkán itt kérdést.Stílusomat,személyiségemet nem írhatod le pár mondatból amit az interneten olvastál, mert felesleges.Lehet kicsit rosszul,durván fogalmaztam ezért bocsánatot kérek.

3.Ismételten megkérdőjelezted, hogy miért vagyok ott sokadszorra pár mondatból amit az interneten olvastál.Ez kicsit fáj.Ennyiből nem lehet leírni egy ember személyiségét akit nem is ismersz.

Semmi súlyos helyesírási hiba nincs a kérdésemben max elírás ( a az) de ez simán megeshet,szerintem te is írtál már el dolgokat.A fogalmazás sincs súlyosan elszúrva.Te is (majdnem) rendesen megértetted.

A főkérdésemet később kifejtettem,(azt, hogy ennek mi értelme van, hogy lejár) mert rájöttem, hogy bevallom nem volt olyan jó a kérdés.Ebben igazad van.Ezért is sajnálom egy kicsit,hogy nem lehet utólag szerkeszteni amit írok.Tévedni emberi hiba.Most tévedtem,légyszíves ne írjál le ennyiből.

Nem akarok veszekedni szóval légyszíves nézd el nekem, hogy lebunkóztalak.Hibáztam bevallom de azért valljuk egy kicsit te is.

Remélem egy kicsit azért javítottam a megítélésemen.Nem szeretném még így ismeretlenül sem,hogy egy kérdés miatt valaki elítéljen.

2016. okt. 15. 21:02
 7/7 A kérdező kommentje:
Az elején a de az te akart lenni :)
2016. okt. 15. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!