Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Fps játékokhoz (cs:go) melyik...

Waffi BalD kérdése:

Fps játékokhoz (cs:go) melyik egeret ajánljátok?

Figyelt kérdés
Zowie FK2 vagy Razer DeathAdder Chroma ?

2016. okt. 22. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen formájú/méretű a kezed, és hogy fogod az egeret, ezt neked kell kipróbálni egy boltban (pl. Pixel kereskedőház).

Műszakilag mindkettő kiváló, de én viszolygok a Razertől, mert egyre inkább csak a nevükből élnek, a minőség viszont egyre csökken. Az én öt éves Deathadder 3G-m ezerszer masszívabb, igényesebb kialakítású, mint a vadiúj Chroma.

A Zowie maga a definitív CS:GO egér könnyű, és halálosan pontos. Viszont semmilyen szoftver sincs hozzá (pont ezért olyan pontos), DPS-t, makrókat külön nem tudsz beállítani. Az én ízlésemnek kicsit durva, sprőd a burkolata (sokan pont ezt imádják), és túl keményen kattannak a mikrokapcsolók (sokan pont ezt imádják 2). Ha Zowie-t veszel, CSAK olyat, amin fehér logó van, a sárga vagy piros logósok régebbi példányok, gyengébb mechanikával és elektronikával (pl. a sárga kapcsolójának reakcióideje 50 ms, a fehérnek csak 5, a pirosnak ócska az egérgörgője, stb.).

2016. okt. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És a Steelseriessel mi a helyzet? Rival 100 vagy 300?
2016. okt. 23. 16:32
 3/4 anonim ***** válasza:
#2: A kettő közül a 300 a nyerő, a 100-asban nem a legjobb a szenzor.
2016. okt. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm Zowie-ra esett a választásom:)
2016. okt. 24. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!