Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vettem egy automata hegesztőpa...

Vettem egy automata hegesztőpajzsot, és van rajta szolárcella (napelem). Minek? Mert szárazelemet adtak hozzá. A prospektusa német nyelvű. Kérdeztem a tanárt de elég furcsa választ adott.

Figyelt kérdés

2016. okt. 24. 14:43
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Akkor további védőgázas fogy.elektródás jónapot :) és köszi.
2016. okt. 24. 15:52
 12/15 anonim ***** válasza:

A dobozán nézd meg hogy mihez van a pajzs, van ami automatikusan tud mindent, van amit kapcsolgatni le,, van ami csak egy-egy funkcióra jó.

A köszörüléshez azért van külön érzékelő, mert ott más tartományban keletkezik sugárzás, azt infra érzékelővel jobban lehet detektálni.

[link]


Ez pl lítium akkus, ez tölti is az akkut ha nem szárazelem van benne, a tiéd nem tudom töltős-e.

Ha a típust beírod ki lehet esetleg keresni.

Szóval amit linkeltem le van írva hozzá pár dolog, ott láthatod pl hogy köszörüléshez át kell kapcsolni.

2016. okt. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
A típusa: Güde 4/9-13 #05173 .Felhívtam a magyar forgalmazót de nem tudta megmondani hogy akkuval működik-e a 0.6 volt különbség miatt.Azt mondta próbáljam ki.És itthon ezt a típust nem forgalmazzák,de szerintem csak a festésben tér el a többitől ahogy néztem. [link]
2016. okt. 25. 15:08
 14/15 A kérdező kommentje:

•Elektródos hegesztés

•Hegesztés MIG Fe

•Hegesztés MIG Al

•Hegesztés WIG

• Hegesztés CO2 MAG

•Hegesztés töltött elektródával

•Vágás plazmával

•Hegesztés plazmával [link]

2016. okt. 25. 15:18
 15/15 anonim ***** válasza:
A tiédben nincs csak hegesztés üzemmód és szárazelemes működésű, nem tölti az elemet, ezért ha azt tapasztalod hogy nem sötétedik kellőképpen, akkor elemcsere és működik megint. Öngyújtó szikrával lehet tesztelni.
2016. okt. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!