Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek mivel lehetne...

Szerintetek mivel lehetne feldobni a minecraftot m, i az ami hiányzik belőle?

Figyelt kérdés
nekem pl: szélesválsztékú állatvilág,pár óriás szörny.ne csak egyféle falusi(nem a ruházatra értem az Ő SKINÜKRE.nemtudom lehet hogy Herobrine is kéne mert a maga lélektelen módján feldobta kicsit()mondjuk félek amikor meglátom a nem általam épített fáklyás folyosot) valami mod ötlet szerintetek?

2016. nov. 2. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Utálom a minecraftot. Pedig az exem rávett, hogy próbáljam ki. Undorító grafika, és nem értettem meg a lényegét.

Nem az én világom.

21/F

2016. nov. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kezdetben ésn is igy voltam vele jastz vele 1 órát éítkezz minden ez egy sandbox(éítős,túlélős )játék
2016. nov. 2. 11:22
 3/4 anonim válasza:
Modold be. A Mo'creatures modban nagyon sok új állat van új szörnyek itemek.Ha nem tudod hogy kell modolni nézz videót.
2016. nov. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem speciel a berendezés nagyon hiányos. Ami reális, nem csak dísznek épített dolog, az van ágy, láda... és itt ki is fújt. Asztalt még csak-csak lehet építeni, de az sem túl realisztikus, szék meg egyáltalán nincs, de még csak egy rendes szekrény sem. Persze ki lehet találni, hogy mi és hogy néz ki jól, de amiket megépítünk dekor elemnek, azok csak látványra jók, de még arra sem igazán. Betehetnének már néhány bútort. Továbbá több fajta fényforrás, erősebbek... nincs olyan fényforrás, ami 15 blokknál távolabbra világítana, de már 10 blokknyi távolságra is csak 5-ös a fényerősség és ott már teremnek mobok. Építettem egy hatalmas várat, de a kivilágítását még nem tudtam szebben megoldani, mint hogy fáklyákkal teleszórtam a padlót.
2016. nov. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!