Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem látja a gépem a mikrofont....

Nem látja a gépem a mikrofont. Ilyenkor mivan?

Figyelt kérdés

A laptopomnak csak 1 jack bemenete van, ahoz már vettem is egy 4 pines elosztót ahogy olvastam több helyen is de ez nem segített és ahogy bedugom a mikrofont és a fülhallgatót az elosztóba nem látja a mikrofont csak a laptopba alapból beépítettet mutatja... remélem tudtok segíteni hogy ilyenkor mi a teendő :/ válaszokat előre köszi!


Acer aspire e1-570g

win 10



2016. nov. 3. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
A hangkártya-vezérlőben be kell kapcsolni a külső mikrofont!
2016. nov. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De "látja".

Az hogy nem vált át rá automatikusan, az normális. Miért is váltana át? Neked kell megtenned.

2016. nov. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

ugye írtam hogy nem látja a gép a mikrofont... azzal azt akartam kifejezni hogy sehol se lehet elérni... mintha be se lenne dugva... a hang/felvételnél csak a laptop belső mikrofonja van (nincs elrejtve se a lecsatlakoztatott eszköz se a letiltott...) és a sztereó keverő, amit próbáltam és semmi köze a mikrofonhoz :/ és az eszközkezelőben is csak a belső beépitett mikrofont látom, szóval ahogy mondtam semmi jele hogy bedugtam a mikrofont...


win 10

realtek 6.0.1.7541

acer aspire e1-570g laptop

2016. nov. 4. 17:18
 4/4 petr cech válasza:
Ne elosztót vegyél mivel az az outputot osztja el. Inkább egy usb hangkártyát vegyél. Nem egy nagy összeg, párszáz forintos tétel.
2016. nov. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!