Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » "Elfizetése lejárt, a Word...

"Elfizetése lejárt, a Word legtöbb funkcióját letiltottuk. Újraaktiválás". PLS SEGÍTSETEK! Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Szóval úgy egy és fél éve vettem ezt a laptopot, akkor a csávókám az okospontnál feltelepített rá mindent ami szükséges, ahogy az lenni is szokott. Na már most 2 hete megjelent ez a kis hibaüzenet nem kifejezetten érdekelt csak a jegyzeteimet olvasgattam át, mi van meg, mi kell még alapon. Aztán közeleg a vizsgaidőszak gondoltam neki állok kidolgozgatni a tételeket, ám az angyalom nem enged semmihez hozzáférni, próbáltam én újraaktiválni mivel nyilván ez a gond, csakhogy egyik e-mail címemmel sem kompatibilis az office rendszere, ami vicces tekintve hogy én vagyok az admin. Na már most ezt a microsoft rendszert ( Word, PowerPoint és társaik) nem én telepítettem fel, hanem a srác az okospontnál. Most ő ha fizetős rendszert telepített a gépemre kétlem hogy kihúzta volna egy és fél évig. Alapból nem értem milyen e-mail címmel fut az office fiók mivel az enyémekkel nem. Azt írja az összesre hogy ilyen fiókkal nincs kapcsolat.

A kérdés most mit tudok csinálni?

Még garanciás a gép vigyem vissza hogy csinálják meg?

Megtudják csinálni anélkül hogy a fájlok elvesznének?

Csak mert nem kevés jegyzet van a gépen és nem szeretnék nagyon már jegyzetéből élősködni ha nem muszáj. Attól tartok hogy ha leszedik ezt a rendszert és egy olyat telepítenek rá ami már tényleg nem licencelt termék akkor azon a már mentett fájlok nem fognak elfutni mivel azokat még a mostani Worddel írtam.

Mit gondoltok mit kéne tennem?



2016. nov. 3. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Letöltesz egy toolkit et és két gomb nyomással aktiválni tudod. Megmarad minden jegyzeted és el is fog futni rajta továbbra is minden.
2016. nov. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esetleg csinálsz magadnak egy Microsoft fiókot, és megkérdezed tőlük hogy mi is ez az egész? Nagyon segítőkészek. De ez a jótállásos dolog is okés. Visszaviszed a cuccot és megkéred, hogy orvosolják neked a bajodat.
2016. nov. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Okés, hát kipróbálom mindkettő verziót és remélem a legjobbakat, csak hát ez így most mellbe vágott, mert kéne nagyon az a rohadt Word. Szerintem azért biztos ami biztos, holnap bekúszom a media marktba és megkérdem őket hogy mi az isten csapása ez és hogyan lehetséges, illetve csinálják már meg legyenek olyan kedvesek:)
2016. nov. 3. 22:11
 4/5 lencsefőzelék ***** válasza:
83%

"Mit gondoltok mit kéne tennem?"

Vesszőt a tagmondataid közé!

2016. nov. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha beadandót, vagy netán olyan jellegű iratot adok le, ami igényesebb kategóriába esik mint egy ilyen oldalra feltett kérdés, rakok vesszőt ne félj, de mint azt talán észrevehetted, kissé feszült állapotban írtam ki ezt a talányt, így van benne vesszőhibán kívül más gond is. De hálás vagyok hogy észrevetted, menten fel is csaptam a Magyar Helyesírási Szótárat:)
2016. nov. 4. 01:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!