Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Eredeti csomagolás nélkül...

Eredeti csomagolás nélkül visszaveszik a fülhallgatót?

Figyelt kérdés
1 hónap után elromlott a füles, amit a Media Marktban vásároltam. 6 hó garancia van rá. A blokk megvan, szeretném becseréltetni ma iskola után egy új fülesre, de a doboza elkeveredett a költözésnél. Tapasztalatokat írjatok légyszi, találgatásokat már hallottam de azzal nem vagyok előrébb.

2016. nov. 8. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kérik a dobozt. Csak a blokk kell, meg a füles. Mi tudott elromlani benne?
2016. nov. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem szól az egyik fele, pedig nagyon vigyáztam rá. Tegnap hallgattam a zenét és egyszercsak elhallgatott az egyik. Azóta se működik és nem csak az én telefonommal.
2016. nov. 8. 10:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért vennék vissza?


1. Elromlott? Bevizsgálás.

2. Ha a hiba miattad van, akkor ugrás a 7. pontra.

3. Volt már háromszor javítva vagy cserélve? ha igen, ugrás a 6. pontra

4. Ha nem látszik olyan ok ami miatt nem javíthatnák, megy a szervizbe.

5. Ha javítható, visszakapod javítva.

6. Ha nem javítható, a cserét engedélyezi a forgalmazó vagy szervíz. Tehát kapsz ugyanolyat.

ha nincs ugyanolyan, felajánlanak valamilyen mást. Ha nincs olyan amit elfogadnál, pénz vissza, esetleg vásárlási utalvány (a fogyasztóvédelmi törvény nem azt mondja ki hogy lóvét kapj a markodba, hanem az áru értékét térítsék vissza és ha nem kéred azt hogy kp. legyen, akkor nem szabálytalan hogy nem kp lesz a térítés, ha kéred, a vásárláskor használt fizetési módot (is) kérheted.

7. Ha nincs vita, ugrás a 9. pontra.

8. Fogyasztóvédelmi felügyelőség, Békéltető testület közbenjárása.

9. Minden fäsza, mehetsz haza.

2016. nov. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Természetesen a leírtaktól eltérhetnek pozitív irányban, azaz szó nélkül adnak egy újat jobb esetben.

De ez már találgatás lenne, így ezt vedd úgy hogy nem is írtam semmit.

2016. nov. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Cserélték nekem azonos árkategóriában másik fülesre:) csomagolás nélkül, ki se próbálták
2016. nov. 8. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!