Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Bakony kismegszakítók effektív...

Bakony kismegszakítók effektív kioldási árama konkréten: No22L (szürke cimke névleges 16 A ez lehet a valóságban 22 A is?

Figyelt kérdés
ezen a L-22-es kiamegszakítón 19A áram folyik (ohmos) Az Eon 16A névlegesnek ismeri el, ami AEG B16 A-es kismegszakító esetén nem viseli el a 19A-t magyarán fizetnem kell azért, amit már egyszer kifizettem?

#áram #kismegszakító #amper #Bakony #fokozatszám #kioldási áram
2016. nov. 10. 22:08
 1/5 Szirty ***** válasza:
Az áramon kívül fontos tényező az idő is :)
2016. nov. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azon lehet pörögni, hogy te hogyan értelmezed a dolgokat - de nem érdemes. :)

Ez nem az EON sara, ezt rendelet szabályozta.

2016. nov. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tisztelt 2/1 és 2/2 ,

ha rendelet szabályozta, az hol érhető el, - a másik :nem pörgök; csak kérdezem: a "fokozatszám" jelenthet-e valamit (időben),másrészt a hálózatfejlesztési bevezetése előtt (1981?) még 1976-ban meg lett fizetve a vezérelt /éjszakai 3 fázisra a 9,3 kW-ra (kb ) a bővítés az akkori 10 A ről (L15) amit 15A-nek tudtak be akkor) {4.5+3,15+1,8} 2 hőtároló + bojler. Akkortájt nem amperekért, hanem teljesítményért fizettünk -most jönnek hátulról hogy az bizony Amper és névleges. Jelenleg a 15-L jelűn

2 db 11 A folyik, a 22L jelűn, mint említettem :19A én úgy tudom ezek a "bakonyok" akár 1 óra és 4 óra közötti(különféle szóbeli álláspontok állandó, 16 A-t meghaladó terhelés után oldanak ki. erről szeretnék valami háttéranyagot. a jelenlegi álláspontot (névleges ismerem a teljesítmény -alapút (KVA) nem.- Állítólag megegyezik a hálózatfejlesztési hozzájárulás bevezetése szerinti értékekkel.Igaz nem szolgáltató, hasnem jogszabályfüggő, de úgy érzem, valahol "átvertek" mindenkit, ezzel a szabályozással . Tisztelettel köszönöm a válaszokat

2016. nov. 11. 08:23
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A Bakony Numero 22 L-nél az akkori szabvány szerint

-- a nem kioldó áram az 22 A

- a kioldóáram az 29 A

A mai 16A-es B karakterisztikájú kismegszakítónál

- a nem kioldó áram az 18 A

- a kioldóáram az 23 A


Ennyit fejlődött a technológia.

Ebben nem a csere utáni kisebb teljesítmény a büntetés, hanem a szocializmus ócska gyártástechnológiája miatti többlet terhelhetőség volt eddig a bónusz.

2016. nov. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszek a magánüzenetekben.
2016. nov. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!