Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Segítség, milyen autós kihango...

Segítség, milyen autós kihangosítót vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Édesapám végre valaháre lecserélte a régi gombos nokia telefonját mert már tönkrement és most vásárolt egy Samsung J3-as készüléket. Sok időt tölt autóban a munkája miatt és sokat telefonál. A korábbi, régebbi készülék(Nokia!) jól működött a gyári Nokia ck-7w kihangosítóval, de az új telefonnal persze nem működik. A másik fél hívásban állandóan visszhangra panaszkodik saját beszédét illetően. Gondoltam megpróbálok segíteni apunak egy új kihangosítót vásárolni de rájöttem, hogy ez messze nem olyan egyszerű. Ami jól néz ki, kellően jó hangminőséget tud (modern) az persze csak angolul vezérelhető hanggal, ami meg olcsóbb ott állandóan kompromisszumot kell kötni a hangminőség terén.

Elolvastam ezt a tesztet:

[link]

De mindegyik példánynál ott van a folyamatos kompromisszum-kényszer egy normális használat esetén. Ilyen nehéz ma 2016ban egy normális kihangosítót vásárolni? A keret amit rászánnék az 20e Ft.

Jelenleg a Jabra Drive van kinézve. Ha valaki tud jobb alternativát az kérem írja meg. Amit szeretne apum:

-beérkező hívás jelzése csörgéssel

-hívás fogadás/elutasítás gombbal vagy hanggal(magyarul)

-jó hangminőség a hívó és hívott fél oldalán

-könnyű használat, "beszerelhetőség"


Az ilyen fm transzmitter meg két telefon csatlakoztatása nevű dolgok nem érdekesek.

Megköszönöm annak aki segít! Elnézést az indulatért időnként de már tényleg felhúztam magam ezen...



2016. nov. 16. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Miutan ma vagy 4 fele bluyit dobtam ki, vegre ez tokeletesen mukodott. SuperTooth Buddy.


[link]

2016. nov. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2016. nov. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2016. nov. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne itt van 10-ert is, mashol 15000 volt a legkisebb ar. Lehet valami promo.


[link]

2016. nov. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 JulesTS ***** válasza:

Nekem Jabra Drive van, amit kineztel. Visszhang ugyan nincs, de neha szinte erthetetlenul torz a hangja, foleg ha mar kezd merulni. Lehet, hogy az is kozrejatszik, hogy az autom zajosabb az atlagnal...

Elotte egy Samsung volt, pontos tipust nem tudok, mert mar elloptak, de az jobb volt, pedig a Jabra nem a gagyi kategoria.

Most inkabb egy zajszuros headsetet hasznalok (Plantronics Explorer 500), aminek a tolto kabele egyben tarto is, azzal van a kormanyoszlophoz felakasztva. Ha jon a hivas, egy mozdulattal mar a fulemben is van es mar meg is nyomtam a gombot rajta. Tiszta a hangja es engem is jol ertenek. Mondjuk az ara is a kihangositokkal vetekszik.

2016. nov. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!