Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » SENCOR fejlámpa nem világít,...

SENCOR fejlámpa nem világít, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Tavasszal vettem egy SENCOR fejlámpát, ami ledes. 4 funkciója volt, erős fény, gyengébb fény, villogó fény (ezek fehérek), valamint gyenge piros fény. Ma ismét kellett volna a lámpa, de már nemmegy az első 3 funkció. Mi baja lehet? Kiégett a led? Nagyjából így néz ki, csak a színe más: [link]


Eddig meg voltam vele elégedve, elég erős fényt adott. Bár sokat kellett kapcsolgatni, mert az erső fehér fénytől a kikapcsolásig mindig 3x kell megnyomni a gombot.



2016. nov. 16. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
elromlott
2016. nov. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tuttam
2016. nov. 16. 22:38
 3/6 anonim válasza:

Akkor tavasz óta nem volt használva?

Akksi vagy elem kell bele?

2016. nov. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Cserélhető elem kell bele, vagy akku van benne és egyben tölthető valami rajta kívül lévő csatlakozón keresztül?

Ha elem van benne,, akkor mielőtt kicseréled, nézd meg az elemek csatlakozó helének a rugóit, érintkezőit, nem okozott-e benne valami gondot egy régi kifolyott elem elektrolitja. Ha igen, akkor óvatosan meg kell tisztítani, hogy fémtiszta legyen és az új elemekkel biztosan működni fog. Ha nem, akkor keresni kell tovább a hibát.

2016. nov. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Volt használva, de nem túl sokat. Korántsem minden nap, talán havonta 1-2 alkalommal. Most vadonatúj elem van benne, nem folyt ki az elektrolit sem, és a piros LED-ek két oldalon működnek is, a középső fehér ami nem világít. Szétszedtem egy nagyon pici led van ott a közepén, de nem látszik rajta semmi. Tuti gallyrament valami, vagy a LED vagy a kapcsoló elektronika.
2016. nov. 17. 10:32
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére van egy tartalék fejlámpám, de az nem nyújt ilyen jó megvilágítást és még kényelmetlenebb is.
2016. nov. 17. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!