Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen nyomtatót érdemes venni?

Milyen nyomtatót érdemes venni?

Figyelt kérdés
Otthonra kellene, de havonta csak kb. 10-15 oldalt nyomtatnék vele.
2016. nov. 20. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Lézernyomtatót.
2016. nov. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Típust esetleg tudnál ajánlani? Nagyon gagyit nem akarok, de minél olcsóbb, annál jobb.
2016. nov. 20. 16:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem Lexmark E220 am van. Elnyűhetetlen. Soha nem szárad be, és a te általad írt használattal egy toner kb 4-5 évre elegendő. A Drájvere a win 10 ben megtalálható. Nem tudom hogy most mennyibe kerül, de én 14000.- ért vettem anno. 3 pc használja, wifi-n.
2016. nov. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ekkora mennyiségnél nem érdemes nyomtatót venni, az olcsóbb tintasugaras nyomtató feje beszárad, ha nincs használva, a lézeres meg túl drága ilyen kis mennyiséghez
2016. nov. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2016. nov. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az enyém ugyanilyen mint a linken, kb 5 éve toltettem a tonert 1500 forintért, most felétől több van benne. Havi 5-20 lap kihasználtság mellett.

7 éves a myomtatóm.

Megy minden oprendszerrel, driver a gyártó honlapján.

2016. nov. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!